Milletvekili Yılmaz: Varsaklar Milletimizin Değerlerini Yaşatıyor - Son Dakika

Milletvekili Yılmaz: Varsaklar Milletimizin Değerlerini Yaşatıyor

12.01.2012 10:09
Milletvekili Yılmaz: Varsaklar Milletimizin Değerlerini Yaşatıyor, System.String[]

MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Varsakların Türk milletinin değerlerini yaşattığını söyledi.

MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Varsakların Türk milletinin değerlerini yaşattığını söyledi.

Sarıçam ilçesindeki dernek binasında Varsaklar Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yusuf Umut ve üyeler tarafından karşılanan Yılmaz, bir süre sohbet etti.

Varsakların Türk milletinin temel değerlerini yaşayıp yaşatan önemli bir Türkmen boyu olduğunu hatırlatan MHP'li Yılmaz, "Toros dağlarının zirvelerinden iş ve AŞ kaygısıyla kentlere gelen ve kent yaşamı sürmeye çalışan kardeşlerimizin burada kendi öz değerlerini unutturmamak için yaptıkları kültürel ve sosyal faaliyetler her türlü takdire değerdir. Ben buraya siyasi bir ziyaret amacıyla gelmedim. Ülkemizde olması muhtemel her türlü ortamda aynı düşünce ve davranış içerisinde olacağımıza yüzdeyüz inandığım insanlarla birlikte olmak için buradayım. Sizlerin sıkıntılarını paylaşmak ve elimden geldiğince faydalı olmak benim siyasi düsturumdur bunu böyle bilinmesini istiyorum." dedi.

MHP'li Yılmaz'ın derneklerini ziyaretin kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini belirten Varsaklar Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yusuf Umut, "Milletvekilimiz Seyfettin Yılmaz seçimden sonra derneğimizi ziyaret eden tek milletvekilidir. Kendisinin bizlere olan yakınlığı ve samimiyetinden çok memnun olduk. Bir sosyal kuruluş olan derneğimize olan bu yakın alakası nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Milletvekili Yılmaz: Varsaklar Milletimizin Değerlerini Yaşatıyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Milletvekili Yılmaz: Varsaklar Milletimizin Değerlerini Yaşatıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan son yolculuğuna uğurlandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Bakan Koca'nın "Vaka sayıları artıyor" dediği kentte tedbirlere uyulmaması korkutuyor Eğitim ve öğretim yardımı ödemeleri bugün başladı 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Korkunç kaza! Tırın çarptığı yaya yaklaşık 60 metre sürüklendi, hayatını kaybetti Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı