Son Dakika Haberleri: Milletvekili Yurttaş: Kur'ân Kurslarını Bilgisayar Teknolojisiyle Donatacağız

Milletvekili Yurttaş: Kur'ân Kurslarını Bilgisayar Teknolojisiyle Donatacağız

8 yıl önce

AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Kur'ân kurslarını bilgisayar teknolojisiyle donatacaklarını söyledi.

Milletvekili Yurttaş: Kur'ân Kurslarını Bilgisayar Teknolojisiyle Donatacağız, System.String[]

AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Kur'ân kurslarını bilgisayar teknolojisiyle donatacaklarını söyledi. Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan'ı ziyaretinde Yurttaş, eğitimin sadece bilimin, felsefenin veya daha değişik alanların ince ayrıntılarını öğrenerek günlük hayata yansıtmakla olmayacağını söyledi: "Eğitim ayrıca manevi duygularımıza, değerlerimize ve en önemlisi Müslüman bir ülkede yaşadığımızın bilincinde olarak Kur'ân kurslarımıza sahip çıkmakla olur."


Kur'ân kurslarını, günümüzün şartlarında en iyi imkanlarla donatacaklarını belirten Milletvekili Yurttaş, hepsinde bilgisayar ve projeksiyon cihazı olacağını ifade etti. Din görevlisi olmayan cami kalmayacağını da dile getiren Yurttaş, "Camilerimiz, temiz ve düzenli olacak. Sadece erkeklerin değil, hanımların da gelmesini kolaylaştıracak düzenlemeler yapacağız. Bunlardan en önemlisi, hanımlarımızın abdest alabileceği ve ibadetlerini yerine getirebileceği özel mekanlar tahsis etmek olacak." şeklinde konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 10:29 Kaynak: CHAMeteoroloji'den beklenen haber geldi! Yeni haftada kar var
Kara Cuma'da firmaların fiyat oyunu ifşa oldu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu: Lisede sınıfta kalma geri geliyor