Milletvekili Yurttaş: Kur'ân Kurslarını Bilgisayar Teknolojisiyle Donatacağız - Son Dakika

Milletvekili Yurttaş: Kur'ân Kurslarını Bilgisayar Teknolojisiyle Donatacağız

02.01.2012 10:29
Milletvekili Yurttaş: Kur'ân Kurslarını Bilgisayar Teknolojisiyle Donatacağız, System.String[]

AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Kur'ân kurslarını bilgisayar teknolojisiyle donatacaklarını söyledi.

AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Kur'ân kurslarını bilgisayar teknolojisiyle donatacaklarını söyledi. Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan'ı ziyaretinde Yurttaş, eğitimin sadece bilimin, felsefenin veya daha değişik alanların ince ayrıntılarını öğrenerek günlük hayata yansıtmakla olmayacağını söyledi: "Eğitim ayrıca manevi duygularımıza, değerlerimize ve en önemlisi Müslüman bir ülkede yaşadığımızın bilincinde olarak Kur'ân kurslarımıza sahip çıkmakla olur."

Kur'ân kurslarını, günümüzün şartlarında en iyi imkanlarla donatacaklarını belirten Milletvekili Yurttaş, hepsinde bilgisayar ve projeksiyon cihazı olacağını ifade etti. Din görevlisi olmayan cami kalmayacağını da dile getiren Yurttaş, "Camilerimiz, temiz ve düzenli olacak. Sadece erkeklerin değil, hanımların da gelmesini kolaylaştıracak düzenlemeler yapacağız. Bunlardan en önemlisi, hanımlarımızın abdest alabileceği ve ibadetlerini yerine getirebileceği özel mekanlar tahsis etmek olacak." şeklinde konuştu.

Milletvekili Yurttaş: Kur'ân Kurslarını Bilgisayar Teknolojisiyle Donatacağız

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Milletvekili Yurttaş: Kur'ân Kurslarını Bilgisayar Teknolojisiyle Donatacağız - Son Dakika


Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetleri durduruldu Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu Herkes bu tehlikeyi göz ardı etmişti! ABD'li yetkililer, halkı aşı dolandırıcılarına karşı uyardı Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Son Dakika: Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak