Son Dakika Haberleri: Milletvekilleri İlçe Bayramlaşmalarına Katıldı

Milletvekilleri İlçe Bayramlaşmalarına Katıldı

3 ay önce

Kurban Bayramı resmi bayramlaşma programları Manisa’nın ilçelerinde de yapıldı.

Milletvekilleri İlçe Bayramlaşmalarına Katıldı, System.String[]
Kurban Bayramı resmi bayramlaşma programları  Manisa'nın ilçelerinde de yapıldı.  Akhisar ve  Salihli ilçe protokolünün bayramlaşma programlarına  AK Parti  Manisa Milletvekilleri de katıldı.

Manisa'nın  Akhisar ve  Salihli ilçelerinde kurban bayramı remi bayramlaşma programları düzenlendi. Bayramlaşma programlarına  AK Parti'li milletvekilleri de katıldı.

Akhisar'daki program

Akhisar protokolü  Akhisar Belediyesi fuaye alanında düzenlenen programla bayramlaştı.  AK Parti  Manisa  Milletvekili  Uğur Aydemir, Kaymakam  Kaan Peker,  Akhisar Garnizon Komutan Vekili Yüzbaşı Eser Polat, Belediye Başkanı  Salih Hızlı,  Jandarma Komutanı Binbaşı Mete Demir, Emniyet Müdürü Engin  Pınar, Belediye Başkanı Yardımcısı Ömer  İşçi, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşların katıldığı bayramlaşma programının ardından huzurevine geçildi.

Huzurevi sakinleri ile bayramlaşan  Akhisar protokolü ardından emniyet müdürü personeli ile bayramlaşması ile program son buldu.

Salihli protokolü de bayramlaştı

Salihli ilçe protokolü de Kurban Bayramını Belediye Başkanı  Zeki Kayda'nın ev sahipliğinde belediye hizmet binasında bayramlaştı. Bayramlaşma törenine, Kaymakam  Turgut Çelenkoğlu,  AK Parti  Manisa  Milletvekili  İsmail Bilen,  Manisa İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan İlçe Emniyet Müdürü  Mehmet Taşçı, İlçe  Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Alşen, Belediye Başkan Yardımcıları  Nuri Kaya ve Mahmut Süreyya Karaoğlu, Büyükşehir  Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren,  MHP  Salihli İlçe Başkanı  Mehmet Akın ve Yönetimi,  CHP İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık ve Yönetimi,  AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve Yönetimi, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ile vatandaşlar katıldı.Törene katılan herkesin Kurban Bayramını tek tek kutlayan Başkan  Zeki Kayda,  Kurban Bayramı'nın sağlık mutluluk ve huzur getirmesini diledi. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Yayın Akışından Çıkartılan Çocuklar Duymasın Bir İlki Gerçekleştiriyor Şarkıcı Serkan Kaya, Şehitler İçin Skandal İfadeler Kullanan Nur Yerlitaş'ı Klibinden Çıkardı
Ekonomi Bakanı Zeybekçi'den Zarrab Yorumu: Canı Cehenneme!