Milli cimnastikçi İbrahim Çolak, Nevşehir'de minik sporcularla bir araya geldi - Son Dakika

Milli cimnastikçi İbrahim Çolak, Nevşehir'de minik sporcularla bir araya geldi

23.01.2021 15:39
Milli cimnastikçi İbrahim Çolak, Nevşehir'de minik sporcularla bir araya geldi, System.String[]

Dünya şampiyonu milli cimnastikçi İbrahim Çolak, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın davetlisi olarak geldiği kentte minik sporcularla buluştu.

Dünya şampiyonu milli cimnastikçi İbrahim Çolak, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın davetlisi olarak geldiği kentte minik sporcularla buluştu.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, 2000 Evler Mahallesi'ndeki Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Çok Amaçlı Spor Salonu'nda düzenlenen cimnastik kursuna katılan minik sporcuların antrenmanını izleyen Çolak, onlarla bir süre vakit geçirdi.

Cimnastiğe başlayan çocuklara da tavsiye bulunan Çolak, "Cimnastik zor bir branş. Sabır istiyor ve birçok fedakarlık yapmak gerekiyor. Zorluklar karşısında pes etmemeleri gerekiyor." dedi.

Daha sonra belediyeyi ziyaret ederek Başkan Arı ile bir araya gelen Çolak, imzaladığı milli takım formasını hediye etti.

Çolak, tarihi ve doğal güzellikleri ile tüm dünyanın dikkatini çeken kentin, Avrupa Başkentleri ve Spor Şehirleri Federasyonuna (ACES) tarafından "2021 Avrupa Spor Kenti" ilan edildiğini hatırlatarak, bunun Nevşehir'in tanıtımı açısından da önemli olduğunu vurguladı.

Başkan Arı da bugüne kadar elde ettiği başarılarla Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eden Çolak'ın, birçok genç sporcu için rol model olduğunu ifade ederek başarı diledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Milli cimnastikçi İbrahim Çolak, Nevşehir'de minik sporcularla bir araya geldi - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Deniz Seki'den, barıştığı aşkı İrfan Özçelik ile art arda romantik kareler 12:25 Deniz Seki'den, barıştığı aşkı İrfan Özçelik ile art arda romantik kareler Sosyal medya fenomeninin trafik magandalığı olay oldu! Kız arkadaşıyla motorda yer değiştirdi 11:58 Sosyal medya fenomeninin trafik magandalığı olay oldu! Kız arkadaşıyla motorda yer değiştirdi 6 gündür düşüşte olan altının gram fiyatı 498 liradan işlem görüyor 11:45 6 gündür düşüşte olan altının gram fiyatı 498 liradan işlem görüyor
Bıçaklanan genç hayatını kaybetti, 11:42 Bıçaklanan genç hayatını kaybetti, "Katil olay mahalline mutlaka geri döner" sözü gerçek oldu Biden-Erdoğan görüşmesi öncesi ABD'den skandal çağrı: Gordion düğümü kesilmeli 11:36 Biden-Erdoğan görüşmesi öncesi ABD'den skandal çağrı: Gordion düğümü kesilmeli Yönetmen Sinan Çetin, teknede uluorta soyunarak üstünü değiştirdi 11:21 Yönetmen Sinan Çetin, teknede uluorta soyunarak üstünü değiştirdi
Beren Saat giydi, siyah mayonun satışları patladı 10:38 Beren Saat giydi, siyah mayonun satışları patladı 44 yaşındaki Burcu Esmersoy bikiniyle dans etti, sosyal medyayı salladı 09:58 44 yaşındaki Burcu Esmersoy bikiniyle dans etti, sosyal medyayı salladı
Advertisement