Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Faslı ve Azerbaycanlı mevkidaşlarıyla görüştü - Son Dakika

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Faslı ve Azerbaycanlı mevkidaşlarıyla görüştü

13.11.2019 21:02
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Faslı ve Azerbaycanlı mevkidaşlarıyla görüştü, System.String[]

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Fas Milli Eğitim Bakanı Raşid bin Muhtar ve Azerbaycan Eğitim Bakanı Ceyhun Bayramov ile görüştü.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Fas Milli Eğitim Bakanı Raşid bin Muhtar ve Azerbaycan Eğitim Bakanı Ceyhun Bayramov ile görüştü.

Selçuk, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu (UNESCO) binasında Faslı ve Azerbaycanlı mevkidaşlarıyla bir araya geldi.

Görüşmeler basına kapalı yapıldı.

Bakan Selçuk, Fransa'nın başkenti Paris'te devam eden UNESCO 40. Genel Konferansı'da Türkiye adına "Ulusal Beyan"da bulunmuştu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Faslı ve Azerbaycanlı mevkidaşlarıyla görüştü - Son Dakika


Son Dakika

Koronayı yenen Muhittin Böcek'in doktoruna ilk sözü "Sizleri çok seviyorum" olmuş Bursa'da erkek arkadaşını tabancayla öldüren kadın tutuklandı Pınar Altuğ, "Aldatan kadın mısınız?" sorusuna sert çıktı: Sana ne ya da kime ne! Havalandırmanın arızalanması pahalıya patladı: 20 bin tavuk telef oldu Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Bağ evinde canlı müzikli eğlence düzenleyip tepki çeken 14 kişiye toplamda 44 bin lira ceza Son Dakika: Fransa Ulusal Meclisi, Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ'ı devlet olarak tanıdı Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar