Milli Eğitim Müdürü Şahin, Viranşehir ve Ceylanpınar'da İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

Milli Eğitim Müdürü Şahin, Viranşehir ve Ceylanpınar'da İncelemelerde Bulundu

05.01.2012 19:29
Milli Eğitim Müdürü Şahin, Viranşehir ve Ceylanpınar'da İncelemelerde Bulundu, System.String[]

İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, Viranşehir ve Ceylanpınar ilçelerinde incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, Viranşehir ve Ceylanpınar ilçelerinde incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Şahin, Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerindeki okul ve yurtları gezdi.

İlk olarak Ceylanpınar ilçesindeki Cumhuriyet İlköğretim Okulunda, okul müdürleriyle 2011 - 2012 eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısına katılan Şahin, burada yaptığı konuşmada, bir okuldaki başarıda okul müdürünün büyük payının olduğuna değinerek, şunları kaydetti:

"Merkeze bağlı 50 kilometre uzaklıkta Tek Tek dağları civarında bulunan Karakuş köyünde öğretmenlik yapan Şeyda öğretmen, okulun her türlü sorunu halletmiş durumda. Okul işlerinin dışında köyün elektrik, su gibi sorunlarına da el atmış. Köylüler bu öğretmene 'muhtar öğretmen' diyor. Bizim bu öğretmen profilini çoğaltmamız gerekiyor."

Daha sonra ilçedeki okul ve yurtlarda inceleme yapıp, inşaatları devam eden okulları gezen Şahin, buradan Viranşehir'e geçerek, ilçedeki öğrenci yurtlarını ziyaret edip öğrencilerle sohbet etti ve sorunlarını dinledi.

- ŞANLIURFA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Milli Eğitim Müdürü Şahin, Viranşehir ve Ceylanpınar'da İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi