Milli Eskrimciler Dünya Kupası Sınavında - Son Dakika

Milli Eskrimciler Dünya Kupası Sınavında

27.10.2017 14:45
Milli Eskrimciler Dünya Kupası Sınavında, System.String[]

Türk eskrimciler, Dünya Kupası organizasyonlarında madalya mücadelesi veriyor.

Türk eskrimciler, Dünya Kupası organizasyonlarında madalya mücadelesi veriyor.

Türkiye Eskrim Federasyonundan yapılan açıklamaya göre İsviçre'nin Bern kentinde başlayan Büyük Erkekler Epe Dünya Kupası'nda Emir Şendut, Okan Karadeniz, Hilmi Taha Ekenler ve Berkan Anıl milli formayı giyiyor.

Fransa'nın Orleans şehrinde başlayan Büyük Kadınlar Kılıç Dünya Kupası'nda ise Fatma Zehra Köse, Iryna Shchukla Çiçek, Deniz Selin Ünlüdağ ile Aylin Çakır madalya için yarışıyor.

Gençler flörede mücadeleler yarın başlayacak

Genç erkekler ve kızlarda flöre organizasyonları yarın Polonya ve Almanya'da başlayacak.

Polonya'nın Leszno kentindeki Genç Erkekler Flöre Dünya Kupası'nda Utku Özyalçın, Amil Efe Say, Engin Batuhan Menküer ve Görkem Bekbulat, milli formayla mücadele edecek.

Almanya'nın Bochum kentindeki Genç Kadınlar Flöre Dünya Kupası'nda da Aslı Özüçağlı, Melike Taşdelen, Fatmanur Gülen, Nazlı Ceren Alioğlu ve Mehlika Fırat madalya arayacak.

Dünya Kupası organizasyonlarında tüm kategorilerde takım müsabakaları 29 Ekim Pazar günü yapılacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Milli Eskrimciler Dünya Kupası Sınavında - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Bakanlık, 'güvensiz' olarak tespit edilen 41 maske markasını yayınladı Bakanlık, 'güvensiz' olarak tespit edilen 41 maske markasını yayınladı