Son Dakika Haberleri: Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'e Diriliş Ertuğrul'da Oynaması İçin Teklif Götürüldü

Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'e Diriliş Ertuğrul'da Oynaması İçin Teklif Götürüldü

11 ay önce

TRT ekranlarının reyting rekortmeni dizisinde oynaması için kendisine teklif geldiğini belirten milli güreşçi Rıza Kayaalp, "Yapabileceğime inanıyorum" dedi.

Dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, Diriliş Ertuğrul dizisinden konuk oyunculuk teklifi aldığını doğruladı.

"EN AZ ÜÇ HAFTAMI AYIRMAM GEREKİYOR"

TRT'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin hayranları arasında yer aldığını belirten Rıza Kayaalp, "Mehmet Bozdağ ağabey aramızdaki samimiyetten dolayı birkaç kez 'seni konuk oyuncu olarak alabilirim' dedi. Ama fırsat, zaman bulamadık. Çekimler zaten uzun sürüyor. En az üç haftamı ayırmam gerekiyor" ifadelerini kullandı.

"ŞU AN İZLEDİĞİM TEK DİZİ"

Rıza, televizyonu sadece haftada bir kez Diriliş Ertuğrul'u izlemek için açtığını vurgulayarak, "Şu an izlediğim tek dizi. Televizyonu açma sebebim Diriliş Ertuğrul. Haberleri de internetten takip ediyorum" dedi.


"YAPABİLECEĞİME İNANIYORUM"

"Şartlar oluşursa Diriliş Ertuğrul'da rol almak istiyor musun?" sorusuna Rıza, "Tabii ki yapabileceğime inanıyorum. Eğitimini almak lazım ama önemli olan yetenek" yanıtını verdi.YORUMLAR


Elektrik Faturalarında Yeni Dönem Başlıyor! Son Kaynak Tedarik Tarifesi Limiti 10 Milyon Kilovatsaat Olarak Belirlendi Bir Erkek, Dudağına Japon Yapıştırıcısı Sürüp Sevgilisiyle Öpüştü

Gaziantep'te, Silahıyla Firar Eden Asker AVM'de Çalışanları Rehin Aldı