Son Dakika Haberleri: Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'e Diriliş Ertuğrul'da Oynaması İçin Teklif Götürüldü

Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'e Diriliş Ertuğrul'da Oynaması İçin Teklif Götürüldü

4 ay önce

TRT ekranlarının reyting rekortmeni dizisinde oynaması için kendisine teklif geldiğini belirten milli güreşçi Rıza Kayaalp, "Yapabileceğime inanıyorum" dedi.

Dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza KayaalpDiriliş Ertuğrul dizisinden konuk oyunculuk teklifi aldığını doğruladı.

"EN AZ ÜÇ HAFTAMI AYIRMAM GEREKİYOR"

TRT'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin hayranları arasında yer aldığını belirten Rıza Kayaalp, "Mehmet Bozdağ ağabey aramızdaki samimiyetten dolayı birkaç kez 'seni konuk oyuncu olarak alabilirim' dedi. Ama fırsat, zaman bulamadık. Çekimler zaten uzun sürüyor. En az üç haftamı ayırmam gerekiyor" ifadelerini kullandı.

"ŞU AN İZLEDİĞİM TEK DİZİ"

Rıza, televizyonu sadece haftada bir kez Diriliş Ertuğrul'u izlemek için açtığını vurgulayarak, "Şu an izlediğim tek dizi. Televizyonu açma sebebim Diriliş Ertuğrul. Haberleri de internetten takip ediyorum" dedi.


"YAPABİLECEĞİME İNANIYORUM"

"Şartlar oluşursa Diriliş Ertuğrul'da rol almak istiyor musun?" sorusuna Rıza, "Tabii ki yapabileceğime inanıyorum. Eğitimini almak lazım ama önemli olan yetenek" yanıtını verdi.YORUMLAR


Gün Ortasında Balıkçı Ağlarının Üzerinde İlişkiye Girdiler 63 Yaşındaki Sapık, Erkek Çocuğa 15 TL Vererek Çamlık Alanda Soyup İstismar Etti

Cumhurbaşkanlığı Adaylığı İçin Gerekli 100 Bin İmza Seçim Kurullarında Toplanacak