Milli Kayakçı Pistte Düşüp Öldü - Son Dakika

Milli Kayakçı Pistte Düşüp Öldü

12.01.2012 22:41
Milli Kayakçı Pistte Düşüp Öldü, System.String[]

Antrenman yaparken yaşamını yitiren Ayşe Nemutlu'nun cenazesini almak için yakınları Erzurum'a geldi.

Konaklı Kayak Merkezi'nde antrenman yaparken yaşamını yitiren kızlarının cenazesini almak için yakınları ile birlikte 18.40 uçağı ile Erzurum'a gelen Ayşe-Metin Nemutlu çiftini hava limanında Kayak Federasyonu yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Cenazenin bulunduğu Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden gözü yaşlı anne ve baba burada ölen kızlarının arkadaşlarına sarılarak ağladı. Kızlarına otopsi yapılmasını istemeyen ailenin bu isteği savcılık tarafından adli vaka olması nedeniyle kabul edilmedi.

Aslı Nemutlu'ya morgda otopsi yapılırken aile dinlemek ve kızlarının özel eşyalarını almak için kaldığı Palandöken Dağı'ndaki Dedeman Oteline gitti. Bir süre sonra hastanenin morguna dönen aile, kızlarının Türk Bayrağı'na sarılı tabutunu hastane morgundan aldı. Kızının tabutunu taşıyan Metin Nemutlu, "Milli kayakçının sonu. Kayağı çok severdi. Kayak bitti" dedi.

Büyükşehir Belediyesine ait cenaze aracına konulan Aslı Nemutlu'nun cenazesi hava limanına götürüldü. Aslı Nemutlu'nun cenazesi özel uçakla İstanbul'a gönderildi.

ERZURUM

Milli Kayakçı Pistte Düşüp Öldü
Milli Kayakçı Pistte Düşüp Öldü
Milli Kayakçı Pistte Düşüp Öldü
Milli Kayakçı Pistte Düşüp Öldü

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Milli Kayakçı Pistte Düşüp Öldü - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın