Son Dakika Haberleri: A Millilerin Moldova Maçının Biletleri Karaborsaya Düştü

A Millilerin Moldova Maçının Biletleri Karaborsaya Düştü

27 gün önce

2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu ikinci maçında Türkiye'nin sahasında Moldova'yı konuk edeceği maçın biletleri karaborsada 500 liraya kadar çıktı.

A Milli Takımın Moldova ile Eskişehir'de karşılaşacağı kritik maç öncesi son düzlüğe girildi. Eskişehir'de tüm gözler maça çevrilirken biletler maçtan tam 20 gün önce tükendi.2020 Avrupa Şampiyonası Elemelerindeki mücadelede Türkiye Futbol Federasyonu tarafından internet üzerinden satışa sunulan biletler, kategoriye göre 15 lira ile 50 lira arasında satılmıştı.

BİLETLERİ 30 KATINA SATIYORLAR

33 bin kişi kapasiteli Yeni Eskişehir Stadında oynanacak maç biletlerinin uygun fiyatını ve şehrin maça olan ilgisini fırsat bilenler ellerindeki biletleri 500 liraya kadar çıkan fiyatlar ile satışa sundu. Pazartesi günü oynanacak maç öncesi karaborsa biletlerin internet üzerindeki satışları devam ederken yetkililer ise değerinden neredeyse 30 kat pahalı satılan biletlere vatandaşların ilgi göstermemesini talep ediyor.

Haber Yayın Tarihi : 24.03.2019 12:25 Kaynak: İHA

YORUMLAR


İş Adamı Vasiyeti Üzerine Evinin Yanına Yaptırdığı Caminin Avlusuna Gömüldü TOKİ'nin Sosyal Konut Projesine 636 Bin 787 Kişi Başvuru Yaptı Mansur Yavaş, ABB'nin İnternet Sitesindeki Kapak Fotoğrafını da Değiştirdi