Milli Park'ta karşılaştığı tilkiyi eliyle besledi - Son Dakika

Milli Park'ta karşılaştığı tilkiyi eliyle besledi

24.03.2021 13:58

Milli Park'ta karşılaştığı tilkiyi eliyle besledi Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yaşayan Figen Türker, Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı, Kavaklı burnunda karşılaştığı tilkiyi eliyle beslerken, o anları eşi cep telefonu ile kayıt etti.

Milli Park'ta karşılaştığı tilkiyi eliyle besledi

AYDIN - Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yaşayan Figen Türker, Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı, Kavaklı burnunda karşılaştığı tilkiyi eliyle beslerken, o anları eşi cep telefonu ile kayıt etti.

Piknik yapmak için eşiyle birlikte gittiği Milli Parkta bir tilki gören Türker, vahşi hayvanın güvenini kazanarak, onu elleriyle besledi. O anı kayıt altına alan eşi daha sonra görüntüleri sosyal medyada paylaştı.

Figen Türker doğayı ve hayvanları çok sevdiğini belirterek "Biz oraya piknik yapmaya gittik. Piknikte yanımıza geldi ve uzaklaştı, sonra tekrar yine geldi. Karnı aç diye düşünüp masamızdaki yiyeceklerden attım. Sonra cesaretimi toplayıp elimle uzattım. Çok ama çok güzel bir duygu" ifadelerini kullandı.

O anları kayıt altına alan eşi Mennan Türker ise "Ben tilkiyi ilk gördüğümde çekindim ama eşim hiç çekinmeden yaklaştı. Ben de bu anı ölümsüzleştirmek istedim ve görüntüleri kayıt altına aldım. Daha sonra sosyal medyada paylaştım ve büyük ilgi gördü" diye konuştu.

Milli Park'ta karşılaştığı tilkiyi eliyle besledi
Milli Park'ta karşılaştığı tilkiyi eliyle besledi
Milli Park'ta karşılaştığı tilkiyi eliyle besledi
Milli Park'ta karşılaştığı tilkiyi eliyle besledi
Milli Park'ta karşılaştığı tilkiyi eliyle besledi

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Milli Park'ta karşılaştığı tilkiyi eliyle besledi - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • Kemal gökhan: Bir yanda kediyi dikenli tele sarar yakarlar. Bir yandada dağdaki vahşi tilkinin karnını doyururlar. Örnek bir davranış. Ders niteliğinde Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika

Bilet fiyatlarını protesto eden Milan taraftarı karşılık aldı! Bilet fiyatları yarıya düştü 16:37 Bilet fiyatlarını protesto eden Milan taraftarı karşılık aldı! Bilet fiyatları yarıya düştü Frankfurt maçında penaltı kaçıran Pelkas'tan taraftara mesaj: Bu desteğin karşılığını fazlasıyla vereceğim 16:26 Frankfurt maçında penaltı kaçıran Pelkas'tan taraftara mesaj: Bu desteğin karşılığını fazlasıyla vereceğim Koronavirüsten bile hızlı ve güçlü yayılan norovirüs belirtileri neler? 16:17 Koronavirüsten bile hızlı ve güçlü yayılan norovirüs belirtileri neler?
Kadir Ezildi'nin programında ortalık birbirine girdi! Yarışmacı, aldığı puanı beğenmeyince rakibini kovdu 16:02 Kadir Ezildi'nin programında ortalık birbirine girdi! Yarışmacı, aldığı puanı beğenmeyince rakibini kovdu Galatasaray'da transferlerin maliyeti kasadan para çıkmadan karşılandı 16:00 Galatasaray'da transferlerin maliyeti kasadan para çıkmadan karşılandı Elmalı davasında 6. duruşma! Çocuklarından ayrı kalan baba isyan etti 15:42 Elmalı davasında 6. duruşma! Çocuklarından ayrı kalan baba isyan etti
Beşiktaş taraftarını çok sevdi! 'Come to Beşiktaş Haaland' sloganına kayıtsız kalamadı 15:31 Beşiktaş taraftarını çok sevdi! 'Come to Beşiktaş Haaland' sloganına kayıtsız kalamadı Çift doz aşı yaptıran vatandaşlar, temaslı olduğu zaman karantinaya alınmayacak 15:10 Çift doz aşı yaptıran vatandaşlar, temaslı olduğu zaman karantinaya alınmayacak
Advertisement