Son Dakika Haberleri: 70 Milyonluk Büyük İkramiyeyi Kazandı Ama Hala Parasını Almadı

70 Milyonluk Büyük İkramiyeyi Kazandı Ama Hala Parasını Almadı

7 gün önce

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye kazanan talihli henüz kazanmış olduğu 70 milyon liralık ödülü almadı.

Milli Piyango İdaresi (MPİ) Genel Müdürlüğünce, 31 Aralık 2018'deki yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiye talihlisinin, henüz idareye başvuruda bulunmadığı ve ikramiye ödemesinin yapılmadığı bildirildi.

HABERLER GERÇEĞİ YANSITMIYOR

MPİ'den yapılan açıklamada, bazı basın yayın organları ve internet siteleri ile sosyal medyada, 70 milyon liralık yılbaşı özel çekilişi büyük ikramiyesiyle ilgili asılsız haberlere yer verildiği belirtildi.

HENÜZ BAŞVURUDA BULUNMADI

Açıklamada, 31 Aralık 2018'deki yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiyenin Kadıköy Şubesi'ne sevk edilen ve bu şubece de Ali Özçalımlı isimli bayiye satılan 7615536 numaralı tam bilete isabet ettiği hatırlatılarak, "Söz konusu biletin talihlisi ikramiyesini almak üzere henüz idaremize başvuruda bulunmamış ve ikramiye ödemesi yapılmamıştır." değerlendirmesinde bulunuldu.
Kayalıklarda Fotoğraf Çekmeye Çalışan Sosyal Medya Fenomeni, Feci Şekilde Can Verdi Oyuncu Gürgen Öz, Yılmaz Özdil'in 2 Bin 500 Liralık Kitabını Sert Bir Dille Eleştirdi

Galatasaray, Demba Ba'nın Transferini Yalanladı Harçlığını Arkadaşıyla Paylaşan Küçük Çocuk Herkesi Ağlattı