Milli Piyango Talihlisi Murat Tokmak'ın Otomobilinden 570 bin Lira Çalındı - Son Dakika

Milli Piyango Talihlisi Murat Tokmak'ın Otomobilinden 570 bin Lira Çalındı

23.06.2018 22:42

Milli Piyangonun yılbaşı özel çekilişinde 61 milyon TL'lik ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletten birinin sahibi olan 25 yaşındaki Murat Tokmak'ın otomobilinden 570 bin lira çalındı.

Milli Piyango'nun 61 milyon TL'lik büyük ikramiyesinin 4 sahibinden biri olan Antalya'da bir ilaç firmasında servis personeli olarak çalışan Murat Tokmak, hırsızların kurbanı oldu.

ÖNCE TAKİP ETTİLER

130 bin liraya eski eşine otomobil alan Murat Tokmak, geri kalan 570 bin lirayı otomobilinin bagajına koyarak Kepez ilçesi Çankaya Mahallesi'ndeki evine döndü. Lüks harcama yaptığı için Murat Tokmak'ı takip ettiği belirlenen 5 kişi, park halindeki otomobilin zorlayarak açtıkları bagajından parayı çaldı.

Milli Piyango Talihlisi Murat Tokmak'ın Otomobilinden 570 bin Lira Çalındı

YÜKLÜ MİKTARDA PARAYLA GEZİYORMUŞ

Paranın çalındığını fark eden Tokmak, Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği'ne başvurdu. İnceleme başlatan polis, şüphelendikleri S.G. (31), A.E. (31), Ö.T. (22), S.Ç. (24) ile Ç.E. (19) adlı kadını, eş zamanlı operasyonla gözaltına aldı. Şüphelilerin evlerinde ve üstlerinde yapılan aramada çalınan paranın 373 bin 150 lirasını ele geçirdi.

Murat Tokmak'ın içtiği bir bardak çaya 200 lira bahşiş verdiği ve otomobilinde sürekli yüklü miktarda para ile gezdiği öğrenildi.

'PARAYI BOŞA HARCIYORDU'

Şüphelilerin emniyetteki ifadelerinde, "Talihliyi uzun süredir takip ediyoruz. Çay, kahve içiyor 150-200 lira bahşiş bırakıyordu. Parayı boşa harcıyordu. Ona ders olsun istedik." dedikleri öğrenildi.

Paranın geri kalanını harcadıkları tespit edilen şüpheliler, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

YORUMLAR (33)
  • Adana : Bu adamlar ya yokluk görmemiş yada parayı hayatında ilk defa görmüş para çıkmış toprağa yatır ticaret yap benim servetim 2 milyon hepsi toprak faize verene kadar ev al kiraya ver hem getiri olsun hemde değer kazansın Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Antalya'da turizm sezonu açıldı, toplu taşıma araçları şoförsüz kaldı Antalya'da turizm sezonu açıldı, toplu taşıma araçları şoförsüz kaldı Kamera sistemleri ve kapıya koydukları erketeler polis baskınını engelleyemedi Kamera sistemleri ve kapıya koydukları erketeler polis baskınını engelleyemedi

Son Dakika 3. Sayfa Milli Piyango Talihlisi Murat Tokmak'ın Otomobilinden 570 bin Lira Çalındı - Son Dakika


Advertisement