Milli Reasürans Oda Orkestrası Barok dönem eserleriyle İş Sanat'ta - Son Dakika

Milli Reasürans Oda Orkestrası Barok dönem eserleriyle İş Sanat'ta

23.02.2021 17:47
Milli Reasürans Oda Orkestrası Barok dönem eserleriyle İş Sanat'ta, System.String[]

İş Sanat ve Milli Reasürans iş birliğinde gerçekleşen Milli Reasürans Oda Orkestrası'nın bu ayki konseri, şef Oğuzhan Kavruk yönetiminde 25 Şubat'ta izleyicisiyle buluşacak.

İş Sanat ve Milli Reasürans iş birliğinde gerçekleşen Milli Reasürans Oda Orkestrası'nın bu ayki konseri, şef Oğuzhan Kavruk yönetiminde 25 Şubat'ta izleyicisiyle buluşacak.

İş Sanat'ın Youtube kanalı ve internet sitesinden yayınlanacak konserin solistleri, keman sanatçısı Özgecan Günöz ile obua sanatçısı Sezai Kocabıyık olacak.

İş Kuleleri Salonu'nda seyircisiz olarak kaydedilen konserde, topluluk, solistlerle birlikte çalınan eserlerin yanı sıra Johann Sebastian Bach ve Antonio Vivaldi'nin orkestra için bestelediği sevilen eserlerini de seslendirecek.

Milli Reasürans Oda Orkestrası'nın önceki konserleri de sezon boyunca İş Sanat'ın Youtube kanalından izlenebilir.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Milli Reasürans Oda Orkestrası Barok dönem eserleriyle İş Sanat'ta - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Paloma Faith, fazla süt üreten göğüslerinin ağrısını dindirmek için çözümü lahanada buldu Davutoğlu'ndan Berat Albayrak açıklaması: Bakan yapmayın diye Erdoğan'a yalvardım Kayseri Valisi Günaydın'dan 'normalleşme' değerlendirmesi: Bu tabloya göre mümkün değil Bakım merkezinde zihinsel engelli gencin darbedildiği anların görüntüleri ortaya çıktı Brezilyalı şarkıcı Anitta'nın anüsüne yaptırdığı dövme görüntüleri internete sızdı Erdoğan'dan zincir marketlerin fahiş fiyat uygulaması sonrası talimat: Tarım Kredi marketlerinin sayısı artırılacak Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'tan Kerimcan Durmaz'a özel defile: Olaysın Fabrikanın kapılarını kilitleyip genç kadına saldırmıştı! Olayın altından yasak aşk çıktı