Son Dakika Haberleri: Milli Savunma Bakanı Akar'dan CHP, MHP ve İYİ Parti'ye Barış Pınarı Harekatı ziyareti

Milli Savunma Bakanı Akar'dan CHP, MHP ve İYİ Parti'ye Barış Pınarı Harekatı ziyareti

29 gün önce

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, bugün 12.30'da İYİ Parti'yi, saat 16.00'da CHP'yi ziyaret edecek. Akar'ın MHP'yi de ziyaret edeceği belirtilirken saat konusunda bilgi verilmedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, bugün CHP, MHP ve İYİ Parti genel başkanlarını ziyaret ederek TSK'nın Suriye'nin kuzeyine düzenlediği Barış Pınarı Harekatı hakkında bilgilendirecek.

Bakan Akar, bugün saat 12.30'da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret edecek. Akar'ın daha sonra da saat 16.30'da CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geleceği belirtildi.

BAHÇELİ BUGÜN SİYASET GÜNDEMİNE DÖNECEK

Bir süredir rahatsız olduğu bilinenMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bugün siyaset gündemine döneceği aktarıldı. Akar'ın MHP liderini de ziyaret ederek harekatla ilgili bilgi vereceği bildirilirken görüşmenin saati hakkında bilgi verilmedi.

Milli Savunma Bakanı Akar'dan CHP, MHP ve İYİ Parti'ye Barış Pınarı Harekatı ziyareti
Haber Yayın Tarihi: 14.10.2019 02:00 Fenomen Merve Taşkın'dan "Bakireliğini kaybettin mi?" sorusuna yanıt: Ölene kadar bakireyim
Esed, "Erdoğan'la görüşecek misiniz?" sorusuna cevap verdi: Görüşmeyeceğim Atatürk'e olan benzerliğini kullanan Göksel Kaya, üniforma giyerek ata bindi