Son Dakika Haberleri: Yeni Askerlik Sistemi ile İlgili Çalışmanın Taslağı Cumhurbaşkanı'nın Onayına Sunuldu

Yeni Askerlik Sistemi ile İlgili Çalışmanın Taslağı Cumhurbaşkanı'nın Onayına Sunuldu

4 gün önce

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yürütülen Yeni Askerlik Sistemi ile ilgili çalışmanın ilk taslağı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayına sunuldu.

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Yeni Askerlik Sistemi ile ilgili çalışmanın ilk taslağı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayına sunulduğu belirtildi.

"SONUÇLAR KAMUOYUYLA PAYLAŞILACAKTIR"

Bakanlık'tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Yeni Askerlik Sistemi ile ilgili olarak ise; çalışmamızın ilk taslağı Kabine Toplantısında Sn. Cumhurbaşkanımıza sunulmuştur. Çalışmalarımız, diğer Bakanlıklar/Kurumlarla koordineli olarak devam ediyor. Maksadımız, Toplumdan geniş bir kabul görecek, tüm ihtiyaçları ve talepleri karşılayacak dengeli bir sistem teşkil etmektir. Önümüzdeki günlerde çalışmalar Sayın Cumhurbaşkanımızın onayına sunulacak. Sonuçlar müteakiben kamuoyuyla paylaşılacaktır."
ABD Başkanı Trump, Türkiye Büyükelçiliği İçin Adayını Açıkladı Eski Fotoğraflar İş Sahibi Yaptı! 45 Yıl Önce Babası ve Dedesinin Yaptığı İşi Yapmaya Başladı

Diyanet, Sigarayla İlgili Tartışmalara Son Noktayı Koydu: Haram İYİ Partili Belediye Başkan Adayı, Kaçak Yapılan Otelinin Yıkılmaması İçin Yolu Kapattı