Son Dakika Haberleri: Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu: Dünya Kupası Heyecan Verici Değildi

Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu: Dünya Kupası Heyecan Verici Değildi

4 ay önce

Türkiye A Milli Takım Teknik Diretörü Mircea Lucescu, Rusya'nın ev sahipliğinde yapılan Dünya Kupasıyla ilgili, "Turnuva ilginçti ancak heyecan verici değildi." dedi.

Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu: Dünya Kupası Heyecan Verici Değildi, System.String[]

Türkiye A Milli Takım Teknik Diretörü Mircea Lucescu, Rusya'nın ev sahipliğinde yapılan Dünya Kupasında oynanan futbolu beğenmediğini dile getirdi. Hücum oyununun önemine vurgu yapan 72 yaşındaki Romen çalıştırıcı, "Turnuva ilginçti ancak heyecan verici değildi. Sadece Peru, Meksika, Brezilya ve Kolombiya futbol adına iyi iş çıkartı. Avrupa takımları da başka türlü oynayarak kazandı. Hücum anlamında organize değillerdi" dedi.

"GENÇ OYUNCULARA BİLDİĞİM HER ŞEYİ ÖĞRETECEĞİM"

EURO 2020'ye gidecek ülkelerin belirleneceği UEFA Avrupa Uluslar Ligindeki rakiplerimiz İsveç ve Rusya hakkında konuşan Lucescu, "Türkiye olarak genç oyunculara bildiğim her şeyi öğreteceğim. Çok güçlü rakiplerle karşılaşacağız, karşımızda zorlu bir İsveç ve Dünya Kupasında çeyrek final oynamış Rusya var. Benim vazifem 2020 için yarışmacı bir ekip kurmak" sözlerini kullanarak konuşmasını noktaladı.


YORUMLAR


Ticaret Bakanlığı Taahhütlü Abonelik Reklamları İçin Uyardı: Hemen Onaylamayın Çocuk Katili, Hapishanede Yer Olmadığı Gerekçesiyle Serbest Bırakıldı

ABD'den Cemal Kaşıkçı'nın Ölümüyle İlgili Dikkat Çeken İddia: Trump'ın Damadının Parmağı Var