MİLLİ YOL PARTİSİ, TOPLANAN YARDIMLARI DEPREMZEDELERE ULAŞTIRDI - Son Dakika

MİLLİ YOL PARTİSİ, TOPLANAN YARDIMLARI DEPREMZEDELERE ULAŞTIRDI

Son Güncelleme: 09.02.2023 14:43

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6'lık depremlerin ardından Milli Yol Partisi, toplanan yardımları depremzedelere ulaştırdı.

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6'lık depremlerin ardından Milli Yol Partisi, toplanan yardımları depremzedelere ulaştırdı.

Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, beraberindeki parti heyeti ile birlikte deprem bölgesindeki arama kurtarma ve yardım çalışmalarına öncülük etti. Deprem felaketinin ilk gününden beri bölgede bulunan Çayır, Kahramanmaraş'tan bölgedeki diğer il ve ilçelere de geçerek aralıksız sürdürülen çalışmalara eşlik etti. Yardımların dağıtımına eşlik eden Başkan Çayır, başta Kahramanmaraş olmak üzere, Milli Yol Teşkilatı depremin hissedildiği illerde de ihtiyaçların karşılanması, çalışmaların planlı ve ilgili kuruluşlarla koordineli yürütülmesi için kriz masalarının oluşturulduğunu kaydetti.

PARTİ TEŞKİLATLARI DEPREMZEDELERE AÇILDI

Çayır, Milli Yol Partisi teşkilatlarının evini kaybeden ve barınma imkanı olmayanlara da kapılarını açtığını ve deprem bölgesine yardım kampanyalarının da aralıksız devam ettiğini bildirdi.

FOTOĞRAFLI

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel MİLLİ YOL PARTİSİ, TOPLANAN YARDIMLARI DEPREMZEDELERE ULAŞTIRDI - Son Dakika


Advertisement