Millletvekili Özboyacı'dan Ziyaret - Son Dakika

Millletvekili Özboyacı'dan Ziyaret

19.09.2018 15:32
Millletvekili Özboyacı'dan Ziyaret, System.String[]

AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, AK Parti Hadim İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, AK Parti Hadim İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Seçim sonrası ilçe gezilerine devam eden Özboyacı, AK Parti Hadim İlçe Teşkilatını da ziyaret ederek partililerle buluştu.

Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Özboyacı, her zaman sahada olduklarını, yarın seçim varmış gibi çalıştıklarını ifade etti.

AK Parti Hadim İlçe Başkanı Saffet Duran ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Özboyacı'ya teşekkür etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Millletvekili Özboyacı'dan Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti