Son Dakika Haberleri: "Milyar Tane Evladım Olsa Oktar'a Feda Ederim" Diyen Kadın Gözaltına Alındı

"Milyar Tane Evladım Olsa Oktar'a Feda Ederim" Diyen Kadın Gözaltına Alındı

4 ay önce

Adnan Oktar Örgütü'ne yönelik bu sabah düzenlenen operasyonda Oktar'ın abisi Kenan Oktar'dan sonra "Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Oktar'a feda ederim" diyen Nursel Tekin de gözaltına alındı.

Adnan Oktar Örgütü'ne yönelik bu sabah 11 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonda hakkında gözaltı kararı bulunan 23'ü İstanbul'da toplam 33 şüphelinin yakalanması için çalışmalar başlatılmıştı. Bu kapsamda Adnan Oktar'ın ağabeyi Kadın Doğum Uzmanı Kenan Oktar da gözaltına alınmıştı. Sözcü'de yer alan habere göre; Operasyonda ayrıca "Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar ve arkadaşlarının yoluna feda ederim" diyen Nursel Tekin isimli kadın da gözaltına alındı.

"MİLYAR TANE EVLADIMI OKTAR'A FEDA EDERİM" DEMİŞTİ

Operasyonda gözaltına alınanlar arasındaki Nursel Tekin ve arkadaşları, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinin Adnan Oktar ve grubuna yönelik önceki gün yaptığı operasyon kapsamında 179 kişiyi gözaltına almasının akabinde Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü karşısında toplanarak bir açıklama yapmıştı. Tekin yaptığı açıklamada "Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar ve arkadaşlarının yoluna feda ederim" sözleriyle gündeme gelmişti.

AĞABEYİ DESTEK VERDİ

Adnan Oktar Örgütü'ne 11 Temmuz'da düzenlenen operasyon sonrasında bir çok televizyon programına katlan Kenan Oktar "Adnan Hoca benim tek kardeşim, öz kardeşim. Uzun süredir ayrıyım. Onun yanında bulunmak isterdim. Kısmet bugüneymiş. Kuvvetli bir operasyon yapıldı. Operasyonda herkesin tahmin edeceği gibi İngiliz derin devletinin planladığı bir operasyon. Biz hocamızın ve hanım kardeşlerimizin suçsuz olduğunu biliyoruz, halk da biliyordur" ifadelerini kullanmıştı.

Adnan Oktar Grubuna Yeni Operasyon! Abi Kenan Oktar Gözaltına Alındı
6 Ay Hapis Cezası Alan Oyuncu Ufuk Bayraktar, Cezaeviden Çıkar Çıkmaz Film Çekecek 3 Çocuk Annesi Kadın, 61 Yaşındaki Yasak Aşkının Kurbanı Oldu

Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı