Milyarderin Bahşişi Olay Çıkardı - Son Dakika

Milyarderin Bahşişi Olay Çıkardı

27.09.2012 08:15
Milyarderin Bahşişi Olay Çıkardı, System.String[]

Azeri asıllı Rus işadamı İsmailov'un Antalya'da verdiği 10 bin dolarlık bahşiş garsonların mahkemelik olmasına yol açtı.

Antalya'ya Avrupa'nın 7 yıldızlı en lüks otelini yapan Rus işadamı Telman İsmailov, 2 ay önce misafirlerleriyle birlikte otelinin bulunduğu Aksu'daki bir restorana gitti.

Konuklarıyla birlikte yiyip içen milyarder, mekandan çıkarken bir garsona 10 bin dolar bahşiş bıraktı.

Takvim'de yer alan habere göre, şaşkına dönen garson paranın çok azını bahşiş kutusuna bırakırken geri kalanını cebine attı ve olanlar oldu...

Diğer çalışanlar, durumdan şüphelendi ve bahşişi alan kişiye, "İsmailov ne kadar para verdi" diye sordu. Aldıkları cevaptan tatmin olmayan garsonlar, daha sonra söz konusu kişinin üzerini aramak istedi. Bu sırada garsonlar arasında kavga çıktı. Restoranın savaş alanına döndüğü kavga, mahkemeye taşındı.

HASAR OLUŞTU

Restoranda ağır hasar oluşması üzerine mekanın sahibi, garsonları mahkemeye verdi ve masrafların kavgacı görevliler tarafından karşılanmasını talep etti. Restoran sahibi ayrıca Telman İsmailov'un "tanık olarak" dinlenmesini istedi. Milyarder ise şok yaşadı.

İsmailov ilk kez mahkemeye çıkacağı için sıkıntılı günler geçirmeye başladı. Mahkeme, Rus milyarderin garsona 10 bin dolar bahşiş verip vermediğini ortaya çıkartacak.

Bahşiş kavgası Antalya'da dilden dile yayıldı. Olayda adının geçmesinden rahatsız olan Telman İsmailov'un, önümüzdeki günlerde mahkemeye çıkması bekleniyor...

Milyarderin Bahşişi Olay Çıkardı

Kaynak: Diğer

Son Dakika Güncel Milyarderin Bahşişi Olay Çıkardı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antalya'da otobüsle hafif ticari araç çarpıştı: 2 ölü, 3'ü ağır 5 yaralı Meteoroloji tek tek uyardı! İstanbul dahil 43 ilde kar yağışı etkili olacak Eski Galatasaraylı Yasin Öztekin, TFF 1. Lig ekibi Samsurspor'la anlaşma sağladı İnternette 'jigolo' ilanları vererek milyonluk vurgun yapan şebeke çökertildi! 5 kişi tutuklandı Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na sert sözler: Başarısızlığınızın bedelini halk ödüyor Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı