Mimarlık Ve Tasarım Buluşmaları Bursa'da Gerçekleşti - Son Dakika

Mimarlık Ve Tasarım Buluşmaları Bursa'da Gerçekleşti

03.05.2019 12:29
Mimarlık Ve Tasarım Buluşmaları Bursa'da Gerçekleşti, System.String[]

Mimarlar Odası Bursa Şubesi, Alligator Boya'nın gerçekleştirdiği 'Mimarlık ve Tasarım Buluşmaları'na ev sahipliği yaptı.

Mimarlar Odası Bursa Şubesi'nde düzenlenen etkinlikte, Murat Sönmez moderatörlüğünde, Alper Aksoy, Gürhan Bakırküre ve Sait Ali Köknar'ın katılımıyla 'Mimarlığın ve Tasarımın Sınırlarını Yeniden Tanımlamak İçin Ne Gerekir/ Ne Gereklidir?' konulu panel gerçekleştirildi. Panele Mimarlar Odası Bursa Şubesi üyesi çok sayıda mimarın yanı sıra Bursa Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi'nde okuyan mimarlık bölümü öğrencileri de katıldı.

"Önemli olan deneyimlerimizi paylaşıp, ortak noktada buluşabilmek"

Programın açılış konuşmasını yapan Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin, "Yönetime geldiğimiz günden bu yana, Mimarlar Odası olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle sektöre yeni girmiş ya da hazırlanan arkadaşlarımızı, sektörün önemli temsilcileri ve kurumlarıyla birleştirmeye çalışıyoruz. Bizler için önemli olan deneyimlerimizi paylaşıp, ortak noktada buluşabilmek. Bu yüzden bu tarz etkinlikleri önemsiyoruz. Bu güzel organizasyonda emeği geçen Alligator Boya'ya, değerli panel konuşmacılarımıza ve Mimarlar Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkürlerimi sunuyor ve panelimizin faydalı olmasını diliyorum" dedi.

Programda bir konuşma yaparak Alligator Boya hakkında bilgilendirmelerde bulunan Alligator Boya Pazarlama Yöneticisi Timur Ergün de, " Türkiye'nin çeşitli illerinde bu tarz organizasyonları düzenleyerek mimarlar ve öğrencilerle bir araya gelmek, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak bizleri mutlu ediyor. Umuyoruz ki Mimarlar Odası Bursa Şubesi ile birlikte gelecek dönemde de bu tarz etkinliklere imza atarız" diye konuştu.

'Mimarlığın ve Tasarımın Sınırlarını Yeniden Tanımlamak İçin Ne Gerekir/ Ne Gereklidir?' başlıklı panelde Murat Sönmez moderatörlüğünde Alper Aksoy, Gürhan Bakırküre ve Sait Ali Köknar sunum ve konuşmalarını gerçekleştirerek, katılımcıların sorularını da yanıtladı.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Mimarlık Ve Tasarım Buluşmaları Bursa'da Gerçekleşti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yardım kampanyası için bin adet hamburger alan Luiz Suarez, 45 bin TL ödedi Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı G.Saraylı Marcao'nun paylaşımında 4 yıldızın yer almaması taraftarı kızdırdı 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Kan donduran vahşet! Boşandığı kocasını öldürüp ikiye böldüğü cesedini yaktı Oksijen tüpüne bağlı yaşayan KOAH hastası adam, uyuşturucu satıcısı çıktı Dolandırıcılar, banka kartını kiralamak için aylık bin lira teklif ettiler Azerbaycan 27 yıllık hasreti bitirmeye kararlı! Ordu gece boyu Ermeni cephelerini vurdu, Karabağ'da ilerleyiş sürüyor