Mine Kırıkkanat'ın Atatürk ile İlgili Yaptığı Açıklamalar Şaşkınlık Yarattı - Son Dakika

Mine Kırıkkanat'ın Atatürk ile İlgili Yaptığı Açıklamalar Şaşkınlık Yarattı

14.11.2018 10:02

Cumhuriyet Gazetesi yazarlarından Mine Kırıkkanat, katıldığı bir televizyon programında, 'Atatürk benim ilahımdır' dedi ve artık ona taptığını belirtti. Bu sözleri şaşkınlık yarattı.

Edirne'deki törenlerde, tören alanının yanından geçen bir kadının 'Atatürk ilah değildir' sözü üzerine başlayan tartışma devam ederken, Cumhuriyet Gazetesi yazarlarından Mine Kırıkkanat bu konuyla ilgili şaşkınlık yaratan açıklamalarda bulundu.

"ATATÜRK BENİM İLAHIM"

Kırıkkanat, tartışmalar üzerine çıktığı bir televizyon programında "Evet,Atatürk ilahım" ifadesini kullandı. Kırıkkanat'ın provokatif sözleri şu şekilde:

"Arkadaşlarıma dedim ki, artık Atatürk ilahım. 10 yıl önce Atatürk'e tapıyorum demezdim, ama artık Atatürk'e tapıyorum dedim."

Mine Kırıkkanat

"ARKADAŞLARIM DA BANA KATILDI, O KADAR KİNLİYİZ"

Arkadaşlarım da aynı şekilde dediler ki, "Mine, aynı fikirdeyiz. Çünkü bundan 10 yıl önce biz ilk cumhuriyet döneminin kusurlarını da görüyorduk. Atatürk'ü severdik ama küçük kusurlarını da görürdük. Şimdi ise bir kusur bulana çakacak vaziyetteyiz. Yani artık o kadar kinliyiz."

Mine Kırıkkanat'ın Atatürk ile İlgili Yaptığı Açıklamalar Şaşkınlık Yarattı

Son Dakika Güncel Mine Kırıkkanat'ın Atatürk ile İlgili Yaptığı Açıklamalar Şaşkınlık Yarattı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Koronavirüs tedbirleri almaya mecburuz ve alacağız İstanbul'un ortasında vahşet! 4'ü yavru 7 kedi parçalanmış halde bulundu Otomobilleri ateşe veren kundakçının pantolonu alev aldı! O anlar kamerada Malatya'yı sallayan depremden ilk görüntüler! İnsanlar panikle sağa sola kaçıştı Son Dakika! Malatya'da 4,7 büyüklüğünde deprem Belirti göstermeyen korona vakalarının da açıklanmasıyla İstanbul trafik yoğunluğunda azalma görüldü Polise, "Başıma silah dayayıp, 600 bin liramı gasbettiler" diyen kadın parayı kumarda kaybetmiş Bir anlık dalgınlıkla yıllardır biriktirdiği 3 bileziği çöpe attı