Minecraft Dungeons Çıkış Tarihi Duyuruldu - Son Dakika

Minecraft Dungeons Çıkış Tarihi Duyuruldu

01.04.2020 10:49
Minecraft Dungeons Çıkış Tarihi Duyuruldu, System.String[]

Microsoft ve Mohang, E3 2019'da Minecraft Dungeons oyununu tanıtmıştı. Diablo gibi türünün en iyilerinden ilham alan, aynı zamanda bilindik Minecraft estetiğini koruyan bir zindan keşif oyunu beta sürecinden çıktı.

Microsoft ve Mohang, E3 2019'da Minecraft Dungeons oyununu tanıtmıştı. Diablo gibi türünün en iyilerinden ilham alan, aynı zamanda bilindik Minecraft estetiğini koruyan bir zindan keşif oyunu beta sürecinden çıktı. Minecraft Dungeons çok yakında oynanabilir olacak.

Microsoft ve Mohang, Minecraft Dungeons oyununu 2020 bahar ayında çıkarmayı hedefliyordu ancak koronavirüs salgını bu planı etkiledi. İyi haber şu ki, Minecraft Dungeons'ın 26 Mayıs 2020 tarihinde çıkış yapacağı bizzat oyunun yapımcıları tarafından duyuruldu. Oyun, Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows ve Xbox One platformuna çıkış yapacak. Microsoft'un tüm ilk parti oyunlarında olduğu gibi, konsol ve PC'de Xbox Game Pass aracılığıyla da indirilebilir olacak, dolayısıyla bu hizmete abone olanlar ilk gün indirip oynayabilecek.

Gather your friends and gear up for adventure: Minecraft Dungeons is coming out May 26th on Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows, Xbox One and Xbox Game Pass! Pre-order your copy now:

? https://t.co/A2UnaxJtzy ? pic.twitter.com/q9VTPXs2Ps

— Minecraft Dungeons (@dungeonsgame) March 31, 2020

Microsoft, Minecraft Dungeons çıkış tarihini kısa bir tanıtım videosuyla duyurdu ancak video çok kısa; golem düşmanına hızlıca bakış atmak dışdında hiçbir şey göstermiyor. Ancak Windows Central, oyunun beta sürümünün 45 dakikalık oynanış videosunu paylaştı.

Minecraft Dungeons Çıkış Tarihi Duyuruldu

Kaynak: Tamindir

Son Dakika Teknoloji Minecraft Dungeons Çıkış Tarihi Duyuruldu - Son Dakika


Son Dakika

Ailesiyle tartışıp denize atlayan genç hayatını kaybetti Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti