Minik Fil Heffalump Filmi - Son Dakika

Minik Fil Heffalump Filmi

05.07.2011 16:42
Minik Fil Heffalump Filmi, System.String[]

Minik Fil Heffalump filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Minik Fil Heffalump filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

100 Dönümlük Ormanda esrarengiz birşeyler olmaktadır. Winnie the Pooh, Rabbit, Tigger, Eeyore ve Piglet, çok sevdikleri ormanlarının tehdit altında olduğunu düşünmeye başlamışlardır. Yaşadıkları ormanın hemen bitişiğinde Heffalump Çukurluğu adıyla bilinen esrarengiz bir bölge vardır. Tehdidin kaynağı olarak orada yaşayan Heffalump adlı yaratıkları görürler. Daha önce hiç görmedikleri bu yaratıkların 100 Dönümlük Ormanı ele geçirmeye hazırlandığını düşünürler.

Rabbit'in başını çektiği kahramanlarımız Heffalump Çukurluğuna baskın yapmaya karar verir. Amaçları vahşi Heffalump'ları korkutarak oradan kaçırtmaktır. Küçük Roo da onlarla beraber gitme özlemiyle yanıp tutuştuğu halde çok genç olduğu için gitmesine izin verilmemiştir.

Bu duruma canı sıkılan ve kendisini kanıtlamak isteyen Roo, bir Heffalump yakalamak amacıyla tek başına yola çıkmaya karar verir. Sevimli dostlarımız bu görev sırasında, Roo'nun sayesinde Lumpy adlı dünya tatlısı bir Heffalump ile tanışacaklardır...

Yönetmen: Frank Nissen

Senaryo: Evan Spiliotopoulos, Brian Hohlfeld

Oyuncular: Winnie the Pooh

Filmin Türü: Animasyon, Aile,

Orijinal Adı: Pooh's Heffalump M...

Yapımcı Firma: DisneyToon Studios [us]

Yapım Yılı: 2005

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 68 dk.

Resmi Sitesi: http://disney.go.com/disneypictures/heffalump/main.html

Dağıtıcı Firma: Buena Vista Pictures [us]

Vizyon Tarihi: 15.04.2005

Minik Fil Heffalump Filmi

Son Dakika Güncel Minik Fil Heffalump Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Arsenal'li Mesut Özil'in adı ABD ekibi DC United ile anılıyor Son Dakika: Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Ermenistan Dağlık Karabağ'da PKK'lı teröristleri ön safta kullanıyor ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'a talih kuşu kondu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi