Minik Meryem, Atatürk posteri önünde "Ne olur buraya gel" diyerek ağladı - Son Dakika

Minik Meryem, Atatürk posteri önünde "Ne olur buraya gel" diyerek ağladı

2 ay önce

Mersin'de Bilek Güreşi Yarışması'na katılan halasını izlemek için spor salonuna giden 3 yaşındaki Meryem Orbay, Mustafa Kemal Atatürk'ün posterinin önünde dakikalarca "Atatürk, ne olur buraya gel." diyerek ağladı. O anları anne Büşra Orbay kameraya kaydetti.

Halasının katıldığı bilek güreşi yarışmalarını izlemek için spor salona giden 3 yaşındaki Meryem Orbay, Atatürk posteri önünde hüngür hüngür ağladı. Minik Meryem "Atatürk, ne olur buraya gel." dediği de videoya yansıdı.

Vanlı olan ve Mersin'de yaşayan Hasan- Büşra Orbay çifti, minik kızları Meryem'in halasının da katıldığı Bilek Güreşi Yarışması'nı izlemek için spor salonuna gitti.

ATATÜRK POSTERİNİN ÖNÜNDE AĞLADI

Yarışma devam ederken, Meryem Orbay, duvarda asılı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün posterini gördü. Koşarak, posterin önüne giden Meryem, "Atatürk, ne olur gel buraya gel" diyerek, ağlamaya başladı. Annesi bu anlarda cep telefonu kamerasıyla görüntü çekerken, Meryem'i de sakinleştirmeye çalıştı. Minik Meryem, bir süre Atatürk posteri önünde gözyaşı döktü.

Minik Meryem, Atatürk posteri önünde Ne olur buraya gel diyerek ağladıSon Dakika

Dünyaca ünlü Türk Doktor Mehmet Öz, "Salgın ne zaman bitecek?" sorusunu yanıtladı
86 yaşında koronayı yenen Resmiye teyze, beyin kanaması geçirdi Erdoğan, AK Parti Erzurum İl Başkanı Öz'ün dile getirdiği tohum talebini çözüme kavuşturdu