Minik Öğrenciler Aşı'dan Korktular Ama Ağlamadılar - Son Dakika

Minik Öğrenciler Aşı'dan Korktular Ama Ağlamadılar

05.01.2012 15:48
Minik Öğrenciler Aşı'dan Korktular Ama Ağlamadılar, System.String[]

Düzce İl Sağlık Müdürlü tarafından ilköğretim 1.sınıflarda Kızamık, Kızamıkçık ve Kabakulak aşıları uygulanmaya başladı.

Düzce İl Sağlık Müdürlü tarafından ilköğretim 1.sınıflarda Kızamık, Kızamıkçık ve Kabakulak aşıları uygulanmaya başladı. Bu kapsamda İsmetpaşa İlköğretim Okulu minik öğrencileri aşı oldu.

Düzce'de İl'Sağlık Müdürlüğü Toplum Sağlığı Merkezleri tarafından 2011-2012 eğitim ve öğretim yılı içerisinde ilköğretim okullarında ücretsiz olarak aşılama hizmetleri veriliyor. Bu kapsamda İsmetpaşa İlköğretim Okulu 1. sınıfın minik öğrencileri de aşı oldu. Aşı sırasında minik öğrenciler "Aşı olmamız mecbur mu?", "Kolum ağrıyor", "Acıyor mu?"

diye sorular sordular. Kızamık, Kızamıkçık ve Kabakulak aşısı olan çocuklar iğneden korktular ama ağlamadılar. 1-B Sınıf Öğretmeni Fatma Erdoğan'da aşı olan öğrencileri ile tek tek ilgilendi. - DÜZCE

Minik Öğrenciler Aşı'dan Korktular Ama Ağlamadılar
Minik Öğrenciler Aşı'dan Korktular Ama Ağlamadılar

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Minik Öğrenciler Aşı'dan Korktular Ama Ağlamadılar - Son Dakika


Son Dakika

Oyun oynarken depreme yakalanan gencin yaşadığı korku kameralara yansıdı İzmir'den yürek yakan görüntüler! Çöken binaların başında feryatlar yükseliyor Mustafa Kılıç isimli sosyal medya kullanıcısı, İzmir depremini 15 saat önceden haber verdi İzmir'deki depremde binanın çökme anı anbean kamerada! İzmir'i sallayan depremde bazı binalar yıkıldı! Gelen görüntüler korkunç Son Dakika! İstanbul ve İzmir Valiliklerinden 6,6'lık depremle ilgili ilk açıklama Nihat Hatipoğlu'dan bira içen kızlarla ilgili yeni açıklama: Ben de sizinle beraber oturayım mı deseydim Koronavirüse yakalanan dünyanın en uzun insanı Sultan Kösen 1 haftadır yoğun bakımda