Son Dakika Haberleri: Minik Öğrenciler Koruma Altındaki Hayvanları Ziyaret Etti

Minik Öğrenciler Koruma Altındaki Hayvanları Ziyaret Etti

7 ay önce

Minik öğrenciler koruma altındaki hayvanları ziyaret ettiTUNCELİ'de eğitim gören ilkokul öğrencileri, Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, burada koruma altında bulunan ve bakımları yapılan sokak hayvanlarını yakında görürken bazı çocuklar yavru...

Minik öğrenciler koruma altındaki hayvanları ziyaret etti

TUNCELİ'de eğitim gören ilkokul öğrencileri, Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, burada koruma altında bulunan ve bakımları yapılan sokak hayvanlarını yakında görürken bazı çocuklar yavru köpekleri kucaklarına alarak sevdi.

Vali Mehmet Ali Türker İlkokulu ile Doruk Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret ederek sokak hayvanları ile yakından ilgilendi. Ziyarette, veteriner hekimler tarafından minik öğrencilere, barınak ve sokak hayvanları hakkında bilgilendirme yapıldı. Minik öğrenciler, hayvanlar hakkında merak ettikleri soruları veterinerlere sordu

Ziyarette, öğrenciler barınakta kalan sokak hayvanlarıyla yakından ilgilenerek, onlara yem verdiler. Vali Tuncay Sonel tarafından barınağına gönderilen çeşitli hediyeler ise ziyaret sırasında öğrencilere verildi.
Haber Yayın Tarihi : 13.10.2018 06:18 Kaynak: DHAAç Kalan Kurtlar Girdikleri Ahırdaki 110 Koyunu Telef Etti! Ahıra Gelen Köylü Neye Uğradığını Şaşırdı İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin Ortalığı Karıştıracak İddia: Tuba Babuna Kaçırıldı!