Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı - Son Dakika

Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı

Şişli'de, yılbaşı gecesi arkadaşlarıyla birlikte katıldıkları yemekten dönerken çöp kamyonuyla çarpıştıkları araçta hayatlarını kaybeden Seyit ve Yasemin Turan çifti, Yayla Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı, System.String[]

Şişli'de, yılbaşı gecesi arkadaşlarıyla birlikte katıldıkları yemekten dönerken çöp kamyonuyla çarpıştıkları araçta hayatlarını kaybeden Seyit ve Yasemin Turan çifti, Yayla Mezarlığı'nda toprağa verildi. Geride 3 yaşındaki kızları Sinem'i bırakan Turan çiftinin yakınları, cenazede gözyaşlarına boğuldu.

Seyit ve Yasemin Turan çiftinin cenazeleri, Adli Tıp Kurumu'ndan alınarak Seyit Turan'ın ailesinin yaşadığı Habipler'e getirildi. Burada, yakınları ve komşularından helallik alındı. Çiftin cenazesi daha sonra Habipler Yayla Merkez Camii'ne getirildi. Cenaze namazına; Seyit Turan'ın babası Nazım Turan, annesi Ümmühan Turan, kız kardeşi ile Yasemin Turan'ın annesi Hamide Çevikoğlu ve çok sayıda kişi katıldı. Cenazelerin gelişi sırasında anne ve babanın ağıtları yürekleri dağladı. Seyit Turan'ın kız kardeşi Yasemin Turan, yengesinin ve abisinin tabutuna sarılarak gözyaşı döktü.

Namazdan önce basın mensuplarının sorularını cevaplayan baba Nazım Turan, "Ya böyle bir kaza olmaz yani şimdi orada 30 metre bir adam sürüklenmez yani. Bunda hiç mi fren yok? Hiç mi bir şeyi yok? Bu arabanın başıboş muydu yani şoför demi yoktu? Uyuyor muydu ne yapıyordu bu adam? Biz gerekeni yapacağı,z hakkımızı arayacağız şikayetçiyiz biz." diye konuştu. Öksüz ve yetim kalan 3 yaşındaki Sinem'in kiminle yaşayacağıyla ilgili soruya Turan, "Olan oldu zaten onlar gitti kurtuldu. Hadi torunum ne yapacak? O çocuk tek başına 'annemi istiyorum babamı istiyorum' diye devamlı ağlıyor." ifadelerini kullandı.

Seyit Turan'ın bir akrabası ise, Sinem'in kaza anını anlattığı belirterek, "Babam korkma kızım ben iyiyim. Ondan sonra konuşmadı benimle. Ama herkes anneme öldü öldü dedi. Annem hiç konuşmadı. Çocuğumuz bunları hep yaşamış. Kaza sonrası babası arkaya dönüp kızım korkma ben iyiyim. Çocuk hepsini anlatıyor. Annem öldü diyor ama ölümün ne olduğunu bilmiyor." dedi.

Cenaze namazının ardından Turan çiftinin cenazeleri Yayla Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı
Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı
Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:47 - Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı - Son Dakika


Son Dakika

Ermenistan'ın saldırıları sonrası akıllara BBC spikerinin Ermeni Başbakanı köşeye sıkıştırdığı anları akıllara getirdi UBS'den heyecanlandıran tahmin: Ons altın yıl sonuna doğru 2 bin dolara ulaşabilir Futbolu bırakan Selçuk Şahin, Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'nun yardımcısı olacak Savaşmaktan kaçan Ermeni erkeklere yurt dışı yasağı ile önlem Vatandaşı canından bezdiren abonelik iptalleri artık e-Devlet üzerinden yapılabilecek Meteoroloji'den 12 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı MasterChef yarışmacısı Duygu, milyonların gözü önünde aldatıldığını itiraf etti Fox TV'den ayrılan Fatih Portakal, YouTube kanalı açtı