Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı - Son Dakika

Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı

02.01.2012 14:47
Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı, System.String[]

Şişli'de, yılbaşı gecesi arkadaşlarıyla birlikte katıldıkları yemekten dönerken çöp kamyonuyla çarpıştıkları araçta hayatlarını kaybeden Seyit ve Yasemin Turan çifti, Yayla Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Şişli'de, yılbaşı gecesi arkadaşlarıyla birlikte katıldıkları yemekten dönerken çöp kamyonuyla çarpıştıkları araçta hayatlarını kaybeden Seyit ve Yasemin Turan çifti, Yayla Mezarlığı'nda toprağa verildi. Geride 3 yaşındaki kızları Sinem'i bırakan Turan çiftinin yakınları, cenazede gözyaşlarına boğuldu.

Seyit ve Yasemin Turan çiftinin cenazeleri, Adli Tıp Kurumu'ndan alınarak Seyit Turan'ın ailesinin yaşadığı Habipler'e getirildi. Burada, yakınları ve komşularından helallik alındı. Çiftin cenazesi daha sonra Habipler Yayla Merkez Camii'ne getirildi. Cenaze namazına; Seyit Turan'ın babası Nazım Turan, annesi Ümmühan Turan, kız kardeşi ile Yasemin Turan'ın annesi Hamide Çevikoğlu ve çok sayıda kişi katıldı. Cenazelerin gelişi sırasında anne ve babanın ağıtları yürekleri dağladı. Seyit Turan'ın kız kardeşi Yasemin Turan, yengesinin ve abisinin tabutuna sarılarak gözyaşı döktü.

Namazdan önce basın mensuplarının sorularını cevaplayan baba Nazım Turan, "Ya böyle bir kaza olmaz yani şimdi orada 30 metre bir adam sürüklenmez yani. Bunda hiç mi fren yok? Hiç mi bir şeyi yok? Bu arabanın başıboş muydu yani şoför demi yoktu? Uyuyor muydu ne yapıyordu bu adam? Biz gerekeni yapacağı,z hakkımızı arayacağız şikayetçiyiz biz." diye konuştu. Öksüz ve yetim kalan 3 yaşındaki Sinem'in kiminle yaşayacağıyla ilgili soruya Turan, "Olan oldu zaten onlar gitti kurtuldu. Hadi torunum ne yapacak? O çocuk tek başına 'annemi istiyorum babamı istiyorum' diye devamlı ağlıyor." ifadelerini kullandı.

Seyit Turan'ın bir akrabası ise, Sinem'in kaza anını anlattığı belirterek, "Babam korkma kızım ben iyiyim. Ondan sonra konuşmadı benimle. Ama herkes anneme öldü öldü dedi. Annem hiç konuşmadı. Çocuğumuz bunları hep yaşamış. Kaza sonrası babası arkaya dönüp kızım korkma ben iyiyim. Çocuk hepsini anlatıyor. Annem öldü diyor ama ölümün ne olduğunu bilmiyor." dedi.

Cenaze namazının ardından Turan çiftinin cenazeleri Yayla Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı
Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı
Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Minik Sinem'in Anne ve Babası Gözyaşlarıyla Uğurlandı - Son Dakika


Son Dakika

Meteoroloji 23:50 Meteoroloji "Çok tedbirli olun" diyerek uyardı! Bugün için 11 ilde turuncu ve sarı kodlu alarm verildi Sergen Yalçın, A Milli Takım Teknik Direktörü Kuntz'un sözlerine ateş püskürdü: Kıvırtmasın 23:46 Sergen Yalçın, A Milli Takım Teknik Direktörü Kuntz'un sözlerine ateş püskürdü: Kıvırtmasın DEVA'ya en çok oy hangi partiden geldi? Babacan ellerindeki son anketin rakamlarını verdi 23:16 DEVA'ya en çok oy hangi partiden geldi? Babacan ellerindeki son anketin rakamlarını verdi
Sergen Yalçın'dan canlı yayında Balotelli için olay sözler: Seviyesiz 22:48 Sergen Yalçın'dan canlı yayında Balotelli için olay sözler: Seviyesiz Beşiktaş - Adana Demirspor maçı sonrası saha savaş alanına döndü 22:07 Beşiktaş - Adana Demirspor maçı sonrası saha savaş alanına döndü Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarını çıldırtan pozisyon! Beşiktaş maçının hakemine tepki yağıyor 21:22 Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarını çıldırtan pozisyon! Beşiktaş maçının hakemine tepki yağıyor
Ameliyat için hastasından 15 bin TL bıçak parası isteyen profesör suçüstü yakalandı 19:13 Ameliyat için hastasından 15 bin TL bıçak parası isteyen profesör suçüstü yakalandı Çöp ve hurdacılardan topladıkları atıkları evlerinde ayrıştırıp altın elde ediyorlar 17:39 Çöp ve hurdacılardan topladıkları atıkları evlerinde ayrıştırıp altın elde ediyorlar
Advertisement