Son Dakika Haberleri: Minik Yürekler Ağaç Kesmeyip Fidan Dikecekler

Minik Yürekler Ağaç Kesmeyip Fidan Dikecekler

2 yıl önce

Sarıcakaya Kaymakamlığı ve Belediye iş birliğinde düzenlenen “Yeni yılda ağaç kesme, fidan dik’ sloganı adı altında ilköğretim okulu öğrencilerine fidan dağıtıldı.

Minik Yürekler Ağaç Kesmeyip Fidan Dikecekler, System.String[]
Sarıcakaya Kaymakamlığı ve Belediye iş birliğinde düzenlenen "Yeni yılda ağaç kesme, fidan dik' sloganı adı altında ilköğretim okulu öğrencilerine fidan dağıtıldı.

Sarıcakaya İlçesi Fatih İlkokulu bahçesinde düzenlenen etkinliğe Kaymakam Recep Aydın ve Belediye Başkanı Faruk Güler katıldı. Aydın ve Güler, ders sonu öncesi sırada toplanan öğrencilere çam fidanı hediye etti. Tören öncesi konuşan yapan Kaymakam Recep Aydın, yılbaşında bazı kişilerin ormanlardan kaçak olarak çam ağaçlarını kesmek suretiyle ormanlara zarar verdiğini anımsattı. Her yıl binlerce fidan bilinçsizce heba edildiğini belirten Aydın, "Ağaç kesmek çok kötü bir şeydir. İşte bizde bu bilinçsizce kesilen ağaçlarımızın yerine sizlere hediye ettiğimiz fidanları dikerek bu ağaç katliamına dur diyeceksiniz" dedi. Belediye Başkanı Güler'de, yeni yılda ağaç kesme, fidan dik' sloganı adı altında bilinçsizce kaçak kesilen ağaçların yerine bu fidanları toprakla buluşturan minik yüreklerin birer nefer olacağı söyledi. - ESKİŞEHİR3 Çocuk Annesi Kadın, 61 Yaşındaki Yasak Aşkının Kurbanı Oldu Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı

Bahçeli'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Öneri: Külliyeye Çağırıp Dinlesin