Miniklerden Anneler Gününe Özel Performans - Son Dakika

Miniklerden Anneler Gününe Özel Performans

4 yıl önce

Küçükçekmece Belediyesi, Küçükçekmece Müzik Akademisi’nde, anneler günü etkinliği düzenledi.

Miniklerden Anneler Gününe Özel Performans, System.String[]

Küçükçekmece Belediyesi, Küçükçekmece Müzik Akademisi'nde, anneler günü etkinliği düzenledi. Anneleri için sahne alan minikler etkinlik boyunca duygu dolu anlar yaşattı.


Küçükçekmece Belediyesi, Küçükçekmece Müzik Akademisi'nde, anneler günü etkinliği düzenledi. Halkalı'da bulunan Akademi binasında, Atakent Dergisi'nin işbirliğiyle gerçekleşen kutlama programına Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz başta olmak üzere Atakent sakinleri katıldı. Anneleri için sahne alan minikler etkinlik boyunca duygu dolu anlar yaşattı.


"SEVGİ DEYİNCE AKLA ANNELER GELİYOR"


Herkesin anneler gününü kutlayarak tüm annelere çiçek takdim eden Temel Karadeniz, "Annelerimiz bizim kutsal varlıklarımız. Sevgi deyince akla anneler geliyor. Ahirete intikal eden annelerimize rahmet diliyorum. Annesini kaybedenlerin gözlerindeki o hüznü görebiliyorum. Umarım annelerimiz hayattayken onların kıymetini biliriz" dedi.


PERFORMANSLARIYLA GÖZ DOLDURDULAR


Küçükçekmece Müzik Akademisi velisi, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu Çağrı Okyar'ın öğrencileri ise kendi anneleri ve tüm anneler için piyano, flüt ve klarnet performanslarını sergiledi. Küçüklerin solo konseri büyüklerden tam not aldı. Anneler günü dolayısıyla çocuklarını izleyen anneler duygu dolu anlar yaşadı. Çağrı Okyar'ın kızı Derya İpek Okyar ve oğlu Efe Okyar ise keman çalarak annesinin anneler gününü kutladı.


Program sonunda ise Temel Karadeniz performans sergileyen öğrencileri tebrik ederek sertifika verdi. - İSTANBUL
Son Dakika

Profesörün canlı yayındaki "Süper bulaştırıcı var" çıkışı Samsun halkını tedirgin etti
New York'taki doktorun paylaştığı görüntülerde hastanelerin koronavirüse karşı yetersiz kaldığı ortaya çıktı ABD'li şarkıcı Jennifer Grout, Ayet-el Kürsi'yi okudu