Minyeli Abdullah Filmi - Son Dakika

Minyeli Abdullah Filmi

11.06.2014 20:00
Minyeli Abdullah Filmi, System.String[]

Minyeli Abdullah filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Minyeli Abdullah filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kral Faruk döneminde, düşünceleri ve idealistliği nedeniyle baskı gören, şahısların hakimiyetini kabul etmektense hamallık yapmayı tercih eden Abdullah'ın hikayesi.

Yönetmen: Yücel Çakmaklı

Senaryo: Bülent Oran

Oyuncular: Haluk Kurdoğlu, Bülent Oran, Lütfü Seyfullah, Perihan Savaş, Berhan Şimşek

Filmin Türü: Drama 0,

Orijinal Adı: Minyeli Abdullah

Yapımcı Firma: Feza Film

Yapım Yılı: 1989

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: 0

Minyeli Abdullah Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Minyeli Abdullah Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bir Başkadır dizisindeki görsel mesajlar ne anlama geliyor? Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, dünyanın heyecanla beklediği koronavirüs aşısıyla ilgili hem tarih hem de adet verdi 9 yıl sonra ekranlara dönen İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu ABD'li düşünce kuruluşu, Türkiye'nin askeri donanımına dikkat çekti: Rus eğitimine sahip Ermeni kuvvetlerini ezdi Meteoroloji uyardı! Bazı illerde sağanak ve kar yağışı bekleniyor "9 Kere Leyla" filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti Balıkçıların ağına bu kez tarihi değeri yüksek heykel takıldı Şuşa'da Türk bayrağını gören Rus gazeteci şaşkınlığını gizleyemedi: Türkiye'nin buradaki varlığını saklamıyorlar