Minyonlar Meyve Festivalinde - Son Dakika

Minyonlar Meyve Festivalinde

08.04.2017 22:35
Minyonlar Meyve Festivalinde, System.String[]

Prenses Sofia geleneksel meyve festivali kapsamında bilgi yarışması düzenlemeye karar verir. Çilek Kız yarışmaya katılacağına çok sevinmekte fakat yarışmaya kimsenin katılmayacağını öğrenince rakipsiz kaldığı için biraz üzülür.

Prenses Sofia geleneksel meyve festivali kapsamında bilgi yarışması düzenlemeye karar verir. Çilek Kız yarışmaya katılacağına çok sevinmekte fakat yarışmaya kimsenin katılmayacağını öğrenince rakipsiz kaldığı için biraz üzülür. Arkadaşlarının yarışmaya katılmamaya karar vermesinin nedeni aslında Çilek Kız'ın 1. olmasını istemelerindendir. İyi ama şimdi Çilek Kız'a kim rakip olacak? Tabi ki Minyon dostlarımız. Oyunumuzda Minyon dostlarımız yarışmaya her ne kadar tılsımı kazanmak ve her istediklerini elde etmek için katılsa da adaletli olmak ve dostluk hakkındaki bütün sorulara yarışarak cevap bulacaklar.

Yaş Sınırı: Genel İzleyici

Genel İzleyici

Detaylar :

İl : Bursa

İlce : Osmangazi

Mekan : Dede Efendi Konser Salonu

Mekan Adresi : Atatürk Cad. Alacamescit Mah. Tek Sokak No : 2

Başlangıç Saati : 09.04.2017 12: 30: 00

Bitiş Saati : 09.04.2017 13: 30: 00

Kategori : Minyonlar Meyve Festivalinde

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Minyonlar Meyve Festivalinde - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Resmi Gazete'de yayımlandı: 12 bin sözleşmeli sağlık personeli alınacak Aliyev "Yeni bir gerçeklik yarattık" diyerek duyurdu: Tek bir Azerbaycan devletinde hayatlar güzel olacak Kayınpederini baklavayla zehirleyen damat, daha önce de eşini zehirlemiş Boşanma davası sonrası sinir krizi geçiren Yağmur Sarnıç'tan çok konuşulacak "büyü" iddiası Çaldığı 18 çuval fındığı geri getiren hırsız: Hata ettiğimi anladım Koronanın en erken belirtisi ortaya çıktı: Aşırı burun kuruluğu hastalığın habercisi olabilir Bakan duyurdu, parmak iziyle kimlik doğrulama geliyor! Pilot uygulama ocakta Bomba iddia: Kendi evinde karantinaya giren Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı