Miraç Kandili'ne Doğru - Son Dakika

Miraç Kandili'ne Doğru

21.04.2017 19:46
Miraç Kandili'ne Doğru, System.String[]

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, Miraç kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, Miraç kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Pektaş, mesajında, rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı kandillerin birlik ve beraberliği pekiştirmek, manevi iklimi tazelemek, anlaşmazlıkları ve ayrılıkları bir kenara bırakmak için fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

Miracın, Hz. Peygamberin yaptığı mukaddes ve manevi bir yolculuk olduğuna işaret eden Pektaş, "Miracın özünde; her türlü kötülükten arınma, insanlığın yararına değerler üretme, fedakarlık ve yüce mertebelere erişme vardır. İnanıyoruz ki, bu kandil gecesi, manevi değerlerimizin ve müminler arasında kardeşlik bağlarının daha da güçlenmesine vesile olacaktır." ifadelerini kullandı.

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül ise Miraç Kandilinin insanlığın hidayetine, dünyada adalet, huzur ve barışın teminine vesile olmasını dileyerek Gümüşhane halkının kandilini kutladı.

İl Emniyet Müdürü Orhan Kar da mesajında, vatandaşların kandilini kutlayarak şehitlere rahmet diledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Miraç Kandili'ne Doğru - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir
16:20