Miracle on 34th Street Filmi - Son Dakika

Miracle on 34th Street Filmi

12.07.2011 15:03

Miracle on 34th Street filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Miracle on 34th Street filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Susan Walker (Natalie Wood) bir mağazada çalışan Kris Kringle'ın (Edmund Gwenn) gerçek Santa Claus (Noel Baba) olduğunu iddia ediyor ve hatta bunu kanıtlamaya da çalışıyor. Oscar ödüllü bu komedi fantazisi 1973'de televizyon için 1994'de için yeniden çekildi.

film 1948'de 3 dalda Oscar ödülü, 2 dalda Altın küre ödülü ve Locarno film Festivali'nde en iyi uyarlama senaryo ödülünü aldı.

Yönetmen: George Seaton

Senaryo: Valentine Davies, George Seaton

Oyuncular: Natalie Wood, Gene Lockhart, Edmund Gwenn, John Payne, Maureen O'Hara

Filmin Türü: Komedi, Fantastik,

Orijinal Adı: Miracle on 34th Street

Yapımcı Firma: Twentieth Century Fox Film

Yapım Yılı: 1947

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce, Hollandaca

Filmin Süresi: 96 dk.

Miracle on 34th Street Filmi

Son Dakika Güncel Miracle on 34th Street Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun