Mississippi Yanıyor Filmi - Son Dakika

Mississippi Yanıyor Filmi

09.07.2011 21:45
Mississippi Yanıyor Filmi, System.String[]

Mississippi Yanıyor filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Mississippi Yanıyor filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Mississippi Yanıyor, bütün isimlerin değiştirilmesine rağmen alında 1964'te Ku Klux Klan'ın üç tane sivil haklar savunucusunu öldürmesiyle ilgili. Bu üç insanın kaybolasıyla araştırma başlatan FBI, iki ajanı görevlendiriyor: Anderson (Gene Hackman) ve Ward (Willem Dafoe). Anderson, yaşlı ve tecrübeli, Ward da genç ve idealistiktir. Olayı çözme yöntemlerinin ve yaklaşımlarının farklı olması, FBI'ın o zamanda içinde nasıl ikileme düştüğünü gösteriyor.

Yönetmen: Alan Parker

Senaryo: Chris Gerolmo

Oyuncular: R. Lee Ermey, Brad Dourif, Frances McDormand, Willem Dafoe, Gene Hackman

Filmin Türü: Drama, Gizem,

Orijinal Adı: Mississippi Burning

Yapımcı Firma: Orion Pictures Corporation

Yapım Yılı: 1988

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 128 dk.

Mississippi Yanıyor Filmi

Son Dakika Güncel Mississippi Yanıyor Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Tüm servetini ABD'li eşine bıraktı, gayrimenkul zengini Tatlıcı ailesi karıştı! Tüm servetini ABD'li eşine bıraktı, gayrimenkul zengini Tatlıcı ailesi karıştı! Türkiye bugün sağanak yağış altında! Meteoroloji uyardı Türkiye bugün sağanak yağış altında! Meteoroloji uyardı Türk takımları için tehlike çanları çalıyor! Chelsea, Premier Ligi ilk 4'te bitiremezse Türkiye şampiyonu Avrupa'ya direkt gidemeyecek Türk takımları için tehlike çanları çalıyor! Chelsea, Premier Ligi ilk 4'te bitiremezse Türkiye şampiyonu Avrupa'ya direkt gidemeyecek Türkiye sınırında kavimler göçü! Onlarca mültecinin yurda böyle giriş yaptığı iddia edildi Türkiye sınırında kavimler göçü! Onlarca mültecinin yurda böyle giriş yaptığı iddia edildi Tekneyle denize açılıp çıplak poz veren turist kadınlar gözaltına alındı Tekneyle denize açılıp çıplak poz veren turist kadınlar gözaltına alındı MHP ile yaşanan gerginlik sonrası Habertürk'te peş peşe ayrılıklar MHP ile yaşanan gerginlik sonrası Habertürk'te peş peşe ayrılıklar Kalben'in kendisine Kalben'in kendisine "Zayıflasan keşke" diyen takipçisine verdiği yanıt paylaşım rekoru kırıyor Fiyatlar alıp başını gitti! Arsa ve arazi sahiplerine müjde Fiyatlar alıp başını gitti! Arsa ve arazi sahiplerine müjde
Advertisement