Son Dakika Son Dakika Son Dakika
MKE Şehidi Ahmet Ünal son yolculuğuna uğurlandı - Son Dakika

MKE Şehidi Ahmet Ünal son yolculuğuna uğurlandı

Ankara'da Makine ve Kimya Endüstrisi fabrikasında meydana gelen patlamada hayatını kaybeden işçilerden Ahmet Ünal için Sincan Cimşit Mezarlığı'nda cenaze namazı kılındı. Milli Savunma Bakanı Yardımcısı Şuay Alpay, MKE Genel Müdürü İlhami Keleş ve çok sayıda askeri ve MKE personeli ile yakınları ve ailesi cenaze törenine katıldı. Ünal'ın naaşı ay yıldızlı tabuta sarılı olarak toprağa verildi.

13.06.2023 - 18:37,

MKE Şehidi Ahmet Ünal son yolculuğuna uğurlandı

ANKARA - Ankara'da Makine ve Kimya Endüstrisi fabrikasında meydana gelen patlamada şehit olan işçilerden 34 yaşındaki Ahmet Ünal için Sincan Cimşit Mezarlığı'nda cenaze namazı kılındı.

Ankara'nın Elmadağ ilçesindeki MKE'ye ait Roket ve Patlayıcı Fabrikası'nda 10 Haziran'da meydana gelen patlamada işçilerden Mehmet Kutlu, İhsan Küçükerdem, İbrahim Özdemir, Ahmet Ünal ve Fırat Elverir hayatını kaybetmişti. Şehitlerden Ahmet Ünal için Sincan Cimşit Mezarlığı'nda ikindi namazını müteakip cenaze namazı kılındı. Ünal'ın cenaze töreninde Milli Savunma Bakanı Yardımcısı Şuay Alpay, MKE Genel Müdürü İlhami Keleş, çok sayıda askeri ve MKE personel ile yakınları ve ailesi yer aldı. Ünal'ın ay yıldızlı tabuta sarılı naaşı kılınan namazın ardından gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel MKE Şehidi Ahmet Ünal son yolculuğuna uğurlandı - Son Dakika


Advertisement