Son Dakika Haberleri: Mobil Film Yarışması, Cep'ten Çıkmak İçin Gün Sayıyor!

Mobil Film Yarışması, Cep'ten Çıkmak İçin Gün Sayıyor!

4 yıl önce

Cep telefonu ve tabletle çekilen filmlerin yarışacağı Türkiye’nin ilk mobil film festivalinde son iki haftaya girildi.

Mobil Film Yarışması, Cep'ten Çıkmak İçin Gün Sayıyor!, System.String[]
Cep telefonu ve tabletle çekilen filmlerin yarışacağı Türkiye’nin ilk mobil film festivalinde son iki haftaya girildi. Yedirenk Sanat Vakfı, İstanbul Bilgi üniversitesi ve Video İstasyon işbirliğiyle düzenlenen Mobil Film Festivali yoğun ilgiyle karşılandı.

Jüri kadrosunda Murat Menteş, Turgay Oğur, Erkan Saka, Uğur Vardan ve Elçin Yahşi'nin bulunduğu festivale başvuru süresi 1 Mart’ta sona erecek.

Yarışmacılar, çektikleri filmi #YedirenkSanat hastagi ile 1 Mart’a kadar Youtube’a yükleyip mobilfilmfestivali.com adresindeki başvuru formunu doldurarak festivale katılabiliyor. Festivalde dereceye girenlere çeşitli para ödülleri verilecek.

Mobil Film Festivali ile, hayatımızda neredeyse her gün tanık olduğumuz çeşitli olumsuzluklara dikkat çekmek ve bunları herkesin görmesini sağlayarak bir duyarlılık oluşturmak amaçlanıyor. Festivale kameralı cep telefonu veya tableti olan herkes katılabiliyor. Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye www.mobilfilmfestivali.com adresinden ulaşılabiliyor.Gözaltına Alın Genç Kızın, Polisin Tacizine Uğradığı İddiasına AK Parti'den İlk Yorum Geldi Ünlü Futbolcu Emre Mor, Fotoğraflarını Beğenen Güzel Kadına Araba Hediye Etti

Müzik Sesinden Rahatsız Olan Baba, Oğlunu Silahla Öldürdü