"Mobil İletişim Tırı" Kırşehir'e geliyor - Son Dakika

"Mobil İletişim Tırı" Kırşehir'e geliyor

19.12.2021 14:37
"Mobil İletişim Tırı" Kırşehir'e geliyor

"Mobil İletişim Tırı"nın Kırşehir'de Cacabey Meydanı'nda ziyarete açılacağı bildirildi.

"Mobil İletişim Tırı"nın Kırşehir'de Cacabey Meydanı'nda ziyarete açılacağı bildirildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı projesi olan "Mobil İletişim Tırı"nın Türkiye'nin vizyon projeleri hakkında bilgi vereceği belirtildi.

Cacabey Meydanı'nda ziyarete açılacağı aktarılan yüksek teknolojiyle donatılan dijital tırda hazırlanan çeşitli aktivitelerin vatandaşların beğenisine sunulacağı aktarılan açıklamada, "Türkiye'nin milli, tarihi, turistik, kültürel ve bilimsel zenginlikleri ile vizyon projeleri, yeni iletişim ve gösterim teknikleri kullanılarak 'Mobil İletişim Tırı'nda sergilenecektir. Tır 21 Aralık Salı gününden itibaren 24 Aralık Cuma günü akşamına kadar kentte olacaktır." ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR
500
Yeni HomePod modelinin çıkış tarihi belli oldu! Yeni HomePod modelinin çıkış tarihi belli oldu! Çgd: Danıştay, Basın Kartlarına İlişkin Nihai Kararında, Basın Özgürlüğünü Yok Eden Değil Koruyan Bir Karar Almalıdır Çgd: Danıştay, Basın Kartlarına İlişkin Nihai Kararında, Basın Özgürlüğünü Yok Eden Değil Koruyan Bir Karar Almalıdır Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Basın Kartı Yönetmeliği'nin Yürütmesinin Durdurulması Kararını Kaldırdı Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Basın Kartı Yönetmeliği'nin Yürütmesinin Durdurulması Kararını Kaldırdı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Mobil İletişim Tırı' Kırşehir'e geliyor - Son Dakika


Advertisement