Modacı Ceylan Atınç göğsüne taktırdığı silikonlar yüzünden kanser oldu - Son Dakika

Modacı Ceylan Atınç göğsüne taktırdığı silikonlar yüzünden kanser oldu

Geçtiğimiz yıl göğüslerine silikon taktıran modacı ve manken Ceylan Atınç, silikonlarından dolayı kansere yakalandı. Doktor kusuru nedeniyle kansere yakalanan Atınç, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Doktor ise özür dilemekle yetindi.

Moda sektörünün tanınan isimlerinden manken-modacı Ceylan Atınç, ürettiği giysilerin tanıtımında rol alıyordu. Göğüslerinin küçüklüğünden rahatsız olan Atınç, geçtiğimiz yıl, özel bir hastanede göğüs estetiği ameliyatı oldu. Ancak modacı silikonları yüzünden kansere yakalandı.

GÖRDÜĞÜ HABER SONRASI SİLİKONLARI İNCELEMEYE ALDIRTTI

Ünlü modacı, göğüslerine silikon taktırdıktan aylar sonra internette bir haber gördü. Haberde; vücuduna taktırdığı silikon protez markasında bir sorun oluştuğu ve vücutta zararlı hücreler ürettiği için piyasadan toplatıldığı yazıyordu. Ocak ayında başka bir doktora başvuran Atınç'ın göğüs protezleri incelenmeye alındı.

Modacı Ceylan Atınç göğsüne taktırdığı silikonlar yüzünden kanser oldu

DÜNYADA AZ RASTLANAN KANSERE YAKALANDI

Yeniden ameliyat masasına yatan genç kadının, patoloji bölümüne gönderilen protezlerinin incelemesi sonrasında dünyada az rastlanan B tipi lenfoma kanser olduğu belirlendi. B tipi lenfoma kanserinin protezden kaynaklandığı için modacının da bu kanserli hücreyi taşıdığı tespit edildi.

SAVCILIĞA BAŞVURDU

Günaydın'ın haberine göre, yıllar önce takılan protezler yüzünden kanser olan Atınç, zor ve sıkıntılı günler yaşadığını ileri sürerek savcılığa başvurdu. Operasyonu yapan Doktor Tunç Tiryaki'nin kusuru nedeniyle kanser olduğunu ve hayatını tedirginlik içerisinde geçireceğini belirten Atınç'ın ihbarı sonrası savcılık tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

DOKTOR SADECE ÖZÜR DİLEDİ

İddiaya göre ameliyatı gerçekleştiren estetik doktoru Tunç Tiryaki, ameliyat ettiği hastalarına e-mail atmış ve protezlerin tehlikeli olabileceğini bildirmiş. Ünlü modacının lenfoma olduğunu öğrenen doktoru, Atınç'ı arayarak sadece özür dilemiş.

Modacı Ceylan Atınç göğsüne taktırdığı silikonlar yüzünden kanser oldu

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2020 11:48

Son Dakika Magazin Modacı Ceylan Atınç göğsüne taktırdığı silikonlar yüzünden kanser oldu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (22)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Antalyaspor'da çok sayıda kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı! Beşiktaş maçı ertelenebilir 50 yıllık evli çift, 2 gün arayla vefat etti Çin'de aşı laboratuvarında akılalmaz olay! Yaşanan sızıntı 3 bin kişiye bakteri bulaştırdı Koronalı olduğu halde eğlenmeye gidip 710 kişiyi virüse maruz bıraktı, tutuklanabilir Türkiye'nin Kapalı Maraş hamlesi Yunan medyasında: Las Vegas yapacaklar Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon ve dolar tahminini yükseltti Fas'ın Kantire şehrine yerleştirilen balık heykelleri erkek cinsel organına benzetildiği için yıkıldı Artık bir unvanı daha var! Milli Savunma Bakanı Akar, dede oldu