Öncü Sönmez, model Büşra Canbaz tarafından ölümle tehdit edildiğini ileri sürerek korunma talep etti - Son Dakika

Öncü Sönmez, model Büşra Canbaz tarafından ölümle tehdit edildiğini ileri sürerek korunma talep etti

05.05.2021 07:51

İş insanı Öncü Sönmez, "Gidersen kendimi öldürürüm. Benden ayrılırsan seni yakarım" gibi tehdit edildiğini ileri sürerek eski sevgilisi Miss Model Of Turkey 2015 birincisi Büşra Canbaz'dan şikayetçi oldu. Sönmez, eski sevgilisi için korunma talebinde de bulundu.

İş insanı Öncü Sönmez, eski sevgilisi Miss Model Of Turkey 2015 birincisi Büşra Canbaz'ın kendisini ölümle tehdit ettiğini ileri sürerek savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

ÇIKAN TARTIŞMADA BEBEĞİNİ Mİ KAYBETTİ?

İstanbul Aile Mahkemesi'ne sunulan dilekçeye göre, Öncü Sönmez ile Büşra Canbaz sevgili olduktan sonra birlikte yaşamaya başladı. Canbaz'ın model olması Sönmez'in ailesi tarafından hoş karşılanmadı. İş insanı, arabasını satarak sevgilisine iş kurdu. Fakat Canbaz, çekimlere gitmeye devam etti ve en sonunda şirket iflas etti. Sönmez ise ilişkiyi bitirme kararı aldı. Ayrılığın ardından model, evsiz kaldığını ve kötü durumda olduğunu söyleyince üzüntü duyan iş insanı tekrar barıştı. En son çıkan tartışmada Canbaz, hamile kaldıktan kısa süre sonra bebeğini kaybettiği ileri sürüldü.

"BENDEN AYRILIRSAN SENİ YAKARIM"

Belediyeden nikah için gün alan Öncü Sönmez, evinden sürekli bir şeylerin çalınması üzerine evliliği erteledi ve ayrılma kararı aldı. Sönmez, kararının ardından Büşra Canbaz'ın "Gidersen önce kendimi öldürürüm. Benden ayrılırsan seni yakarım, biz evleneceğiz. Bana 50 bin lira vermezse onu vurdurtacağım" gibi tehditlerde bulunduğunu iddia etti. Şikayetçi olan Sönmez, kendisini tehdit ettiğini söylediği Büşra Canbaz'dan korunma talep etti. Mahkeme, Canbaz'ın eski sevgilisine 2 ay süreyle yaklaşmamasına karar verdi.

Öncü Sönmez
Model Büşra Canbaz'dan eski sevgilisi Öncü Sönmez'e ölüm tehdidi
Büşra Canbaz
Öncü Sönmez, model Büşra Canbaz tarafından ölümle tehdit edildiğini ileri sürerek korunma talep etti

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Öncü Sönmez, model Büşra Canbaz tarafından ölümle tehdit edildiğini ileri sürerek korunma talep etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Ebru Gündeş, ihanet iddialarının ardından Reza Zarrab'ın yanına gitti Ebru Gündeş, ihanet iddialarının ardından Reza Zarrab'ın yanına gitti 5 yıldızlı otellerin yanında ücretsiz izole tatile 'tam kapanma' nedeniyle giden olmadı 5 yıldızlı otellerin yanında ücretsiz izole tatile 'tam kapanma' nedeniyle giden olmadı Debenhams, tüm mağazalarını kapatıyor: 12 bin kişi işsiz kalacak Debenhams, tüm mağazalarını kapatıyor: 12 bin kişi işsiz kalacak Fenerbahçe ile yollarını ayıran Erol Bulut, Gaziantep'in başına geçiyor Fenerbahçe ile yollarını ayıran Erol Bulut, Gaziantep'in başına geçiyor Kulakların içinden neler çıktı neler: Aralarında kulaklık tıpası, boncuk ve oyun hamuru da var Kulakların içinden neler çıktı neler: Aralarında kulaklık tıpası, boncuk ve oyun hamuru da var Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Tüm personel karantinaya alınınca tüm birimlerde belediye başkanı tek başına hizmet veriyor Tüm personel karantinaya alınınca tüm birimlerde belediye başkanı tek başına hizmet veriyor Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü
Advertisement