Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı - Son Dakika

Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı

22.10.2020 15:11

Model Ansley Pacheco, yarı çıplak yatak odasında uzanırken evine hırsız girdi. Hırsızların eşi ve çocuğuna silah uzattığını gören model, kendi silahını alarak ateş etmeye başladı. Modelin, panik dolu anları da kameralara yansıdı.

26 yaşındaki Amerikalı model Ansley Pacheco, 4 Ekim akşamı Miami'de bulunan evinin yatak odasında yarı çıplak bir şekilde uzanırken kocası, arkadaşları ve yedi yaşındaki oğlu, evin salonunda oturuyorlardı. Bir anda salondan gelen "Yere çökün, yoksa ateş edeceğiz" sesleri gelmesi üzerine odadan çıkıp salona doğru giden model, maskeli iki adamın kocası, arkadaşları ve oğluna silah doğrulttuklarını görünce hemen odasına koşup tabancasını aldı.

Tabancasını alan Ansley, maskeli soygunculara ateş etti. Soyguncular da modelin bulunduğu yatak odasına ateş etmeye başladı. Duvarın arkasına saklanan ünlü isim, gelen kurşunlardan kendisini korumayı başardı.

MÜCEVHERLERİ ALIP KAÇTILAR

Silahla karşılık veren soyguncular, evden mücevher gibi bazı değerli eşyaları alıp kaçtı. Modelin kocası Pacheco, yatak odasına koşup karısının elinden tabancayı alıp hırsızları yakalamak için dışarı koştu ama yetişemedi.

Model, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı

CAN KAYBI OLMAMASI SEVİNDİRDİ

Korkunç olay soygun sonrası açıklama yapan Ansley, olayda gerek ailesi gerek kocasının arkadaşlarından kimsenin yaralanmamış olmasının kendileri için büyük bir teselli olduğunu söyledi. Polis, soyguncuların kimliğini henüz tespit edemedi. Ansley ve kocası da soyguncuları tanımadıkları ve kim oldukları hakkında bilgileri olmadığını söyledi.

Model, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı
Model, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı
Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı

Son Dakika Magazin Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe'nin yeni takım otobüsündeki "Sevgi kurşun geçirmez" mesajı dikkatlerden kaçmadı Morga konulan bebek, cenaze aileye teslim edileceği sırada ağlamaya başladı Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı Yanında mastürbasyon yapan muavini videoya alan genç kız: Sözlü taciz edip bana dokundu Son Dakika! Aliyev: Dağlık Karabağ'a gözlemci ve barış gücü gönderilmesi konusunda Bakü, kendi koşullarını sunacak Zeynep Koçak, erkek takipçisinin müstehcen mesajını ifşa etti Denize düşen talihsiz adama koronavirüs nedeniyle kimse 'yardım eli' uzatmadı Yalova'da yapımı devam eden hastanede 8,5 şiddetindeki depremde dahi ameliyat yapılabilecek