Son Dakika Haberleri: Modern Şehre Yakışır Yollar Yapılıyor

Modern Şehre Yakışır Yollar Yapılıyor

18 gün önce

Kayseri Büyükşehir Belediyesinin kısa süre önce açtığı Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı'nda asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Modern Şehre Yakışır Yollar Yapılıyor, System.String[]
Kayseri Büyükşehir Belediyesinin kısa süre önce açtığı Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı'nda asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, bulvar ve bulvara giriş-çıkışı sağlayan alt geçitler çok daha modern bir görünüme sahip modifiye asfaltla kaplanıyor.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri ilk aşamada Hulusi Akar Bulvarı'nın üzerine yapılan Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Katlı Kavşağı'ndan Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na kadar olan bölüm ile Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na çıkışı sağlayan alt geçitte asfaltlama çalışmaları yaptı.

Çalışmalar yarın da Mustafa Kemal Paşa Bulvarı-Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Katlı Kavşağı istikametinde yapılacak ve Kayseri'ye yakışır bir yol daha kazandırılmış olacak.Oyuncu Funda Eryiğit, Can Kırıkları'ndaki Tecavüz Sahnesiyle İlgili İlk Kez Konuştu: Kendimi Kötü Hissettim Son Dakika! Bahçeli'den Erdoğan'ın Af Çıkışına Yanıt: Partimizi Töhmet Altında Bırakmak Doğru Değil

CHP'li Belediye, Olay Olan Asfalt Çalışmasına Açıklık Getirdi: Muhtar İstedi