Modern Şiir Sohbetleri 14 Eylül'de Başlayacak - Son Dakika

Modern Şiir Sohbetleri 14 Eylül'de Başlayacak

28.08.2017 13:28
Modern Şiir Sohbetleri 14 Eylül'de Başlayacak, System.String[]

Melih Levi'nin moderatörlüğünü üstlendiği "Melih Levi Modern Şiir Sohbetleri", 14-15 Eylül ile 21-22 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Melih Levi'nin moderatörlüğünü üstlendiği "Melih Levi Modern Şiir Sohbetleri", 14-15 Eylül ile 21-22 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Modern şiirin karşılaştığı kavramsal sorunlar ve bu sorunlarla yüzleşmek adına geliştirilen tekniklerin ele alacağı etkinliğe, aralarında Yalçın Armağan, Aylin Vartanyan, Ferda Keskin ve Süreyya Aylin Antmen'nin de yer aldığı birçok akademisyen ve şair konuk olacak.

Akbank Sanat tarafından ücretsiz düzenlenen etkinlikte, "Şiir ve İmge", "Şiir ve Mekan", "Şiir, Kakışım ve Ece Ayhan", "Şiir ve Doğa" başlıklı konular ele alınacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Modern Şiir Sohbetleri 14 Eylül'de Başlayacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Türkiye'ye damga vuran Palu ailesi hakim karşısında! Sanık Tuncer Ustael: Evime bomba attılar Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal?