Nusret'in Modric ile çektiği videoya tepki: Sadece ağzını oynatıyorsun - Son Dakika

Nusret'in Modric ile çektiği videoya tepki: Sadece ağzını oynatıyorsun

19.08.2019 14:32

Ünlü kasap Nusret, Real Madrid'in bu sezon La Liga'daki ilk maçı olan Celta Vigo karşılaşmasını izlemek için Madrid'e gitmişti. Real Madrid'in Hırvat orta saha oyuncusu Modric ile bir araya geldiği videoyu Instagram hesabından paylaşan Nusret, konuşma şekliyle takipçilerinin eleştirilerinden kaçamadı.

Nusret, Real Madrid Başkanı Perez ile fotoğraf çektirmiş, takımın Fransız yıldızı Benzema ile maç öncesinde sahaya girerek selamlaşmış ve sarılarak şans dilemişti.

Nusret son olarak, Real Madrid'in Hırvat orta saha oyuncusu Modric ile buluştuğu bir video yayınladı. Nusret'in 2 yıldır İngilizce dersi aldığını bilmeyen takipçileri ikilinin diyaloğunu anlamak için çok uğraştı. Instagram hesabından yaptığı paylaşım sonrasında takipçileri Nusret'i eleştirdi. Ünlü kasabın Instagram'da 23 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

İşte Nusret'in paylaşımı;

Nusret'e gelen eleştirilerden bazıları; "Nusret sadece ağzını oynatıyor karşısındaki de anlıyor helal" , "Konuşuyon mu konuşmuş gibi mi yapıyon olm", "Abi Luka ile hangi dili konuştun? Merak ettim", "Sadece ağzını oynatıyorsun, karşıdaki de anladı ya. Sana helal olsun", "Nusret yeni bir dil icat etti, onu kullanıyor", "İçinden konuşmak bu olsa gerek."

GEÇTİĞİMİZ SENE NUSRET'İ ÇAĞIRMIŞTI

Nusret 2018 yılının Aralık ayında İspanya'ya gitmişti. Nusret'in paylaşımlarını gören Real Madrid'in yıldız futbolcusu Luka Modric, Instagram'dan Nusret'in fotoğrafına yaptığı "Madrid'de de restoran aç" yorumuyla ünlü işletmeciye çağrıda bulunmuştu.

Nusret'in Modric ile çektiği videoya tepki: Sadece ağzını oynatıyorsun

Son Dakika Spor Nusret'in Modric ile çektiği videoya tepki: Sadece ağzını oynatıyorsun - Son Dakika Spor

YORUMLAR (9)
  • Iyi tanirim : Nusret boş ver ispanyalari felan bak gelinin Kader kardeşin özgür Gökceden ayrılıyor özgür kaderi hergün dövüyor uyuşturucu içiyor kaderi aldatıyor birazda kendi ailene sahib çık özgüre sahib çık yegenlerin perişan. Ben kime ne anlatiyorum ki Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı