Son Dakika Haberleri: Moi Sahne'de Türkü Kardeşliği

Moi Sahne'de Türkü Kardeşliği

3 yıl önce

'Kardeş Türküler' 23 yıldır Anadolu'nun farklı kültürlerinden beslenen ve farklı dillerde söyledikleri şarkılarıyla dinlemeye doyulmaz bir konser verecek.

Moi Sahne'de Türkü Kardeşliği, System.String[]

Avrupa'nın en iyisi, Türkiye'nin en büyük büyük alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi Mall of İstanbul'da bulunan, İstanbul'un en renkli sahnesi MOİ Sahne dinlemeye doyulmaz bir konsere daha ev sahipliği yapıyor. 23 yıldır Anadolu'nun farklı kültürlerinin zenginliğini müziğine taşıyan 'Kardeş Türküler' grubu, Gergedan Yapım organizatörlüğünde düzenlenen konserle MOİ Sahne'de sevenleriyle buluşacak.

BU KONSERDE DİLLER FARKLI DUYGULAR AYNI

Kardeş Türküler, geniş bir coğrafyadan beslediği müziğini çok sesli bir orkestrayla sunuyor. Kardeş Türküler, Anadolu ve çevresinde yaşamış farklı dil ve inançlara sahip halkların şarkılarını kendi kültürel bağlamlarını dikkate alarak yorumluyor. Farklı kültürlerdeki insanları müziğiyle bir araya getiren Kardeş Türküler; Türkçe, Ermenice, Kürtçe, Süryanice, Rumca, Arapça gibi farklı pek çok dilde müzik yapıyor.
Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Traklar'a Ait 4 Bin Yıllık Kaya Anıtları Bulundu