Moise Kean, profesyonel olmak için 1 yıl annesinden gizli okula gitmediğini söyledi - Son Dakika

Moise Kean, profesyonel olmak için 1 yıl annesinden gizli okula gitmediğini söyledi

10.11.2020 14:45

Sezon başında Everton'dan PSG'ye kiralanan forvet Moise Kean, profesyonel olmak için annesinden gizli 1 yıl boyunca okula gitmek yerine antrenmana gittiğini itiraf etti.

Bu yaz Everton'dan PSG'ye giden 20 yaşındaki golcü Moise Kean, profesyonel olma yolunda annesinden gizli şekilde 1 yıl okula gitmediğini söyledi.

"ANNEM OKULA GİTTİĞİMİ SANIYORDU"

Evden okula gitmek için gittiğini belirten İtalyan futbolcu, "Annem okula gittiğimi sanıyordu ancak gerçek öyle değildi. Okulla hiç iyi bir arkadaş olamadım. 1 yıl boyunca, annem evden çıktığımda okula beni uğurladı ancak ben okula gitmedim. Sabahları idman vardı ve ben hep idmana gidiyordum. Sonra ilk maçıma çıktım ve beni televizyonda görmüş, inanamadı. Maçtan sonra onu aradım ve 1 yıldır okula gitmediğimi söyledim." ifadelerini kullandı.

Bu sezon PSG'de toplam 9 maçta görev alan genç golcü, 5 gol ve 1 asistlik performans sergiledi.

Moise Kean, profesyonel olmak için 1 yıl annesinden gizli okula gitmediğini söyledi

Son Dakika Spor Moise Kean, profesyonel olmak için 1 yıl annesinden gizli okula gitmediğini söyledi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti