Son Dakika Haberleri: Rusya, Asılsız Bomba İhbarlarıyla Çalkalanıyor! 2 Günde Yüzlerce İhbar Yapıldı

Rusya, Asılsız Bomba İhbarlarıyla Çalkalanıyor! 2 Günde Yüzlerce İhbar Yapıldı

7 gün önce

Rusya'nın başkenti Moskova'da, 2 gün içinde yüzlerce nokta için bomba ihbarı yapıldı. Güvenlik güçleri şüpheli tüm noktalardaki binlerce kişiyi tahliye etti ancak ihbarlar asılsız çıktı.

Rusya'nın kaynağı belirsiz bomba ihbarlarıyla başı dertte. Başkent  Moskova'da, bazı alışveriş merkezleri, tren istasyonları, üniversiteler ve otellere yönelik bomba ihbarları yapıldı.

30'DAN FAZLA BOMBA İHBARI YAPILDI

Moskova şehir merkezinde, aralarında alışveriş merkezleri, tren istasyonları, üniversiteler ve otellerin de bulunduğu 30'dan fazla binaya yönelik bugün akşam saatlerinde telefonla yapılan kaynağı belirsiz bomba ihbarları nedeniyle tahliye işlemleri başlatıldı.

20 BİNDEN FAZLA KİŞİ TAHLİYE EDİLDİ

Binalardan 20 binden fazla kişinin tahliye edildiği kaydedilirken, ihbarların devam ettiğine de vurgu yapıldı.

ÖNCEKİ GÜN DE 22 ŞEHİRDE İHBAR YAPILMIŞ, 45 BİN KİŞİ TAHLİYE EDİLMİŞTİ

Dün  Rusya'nın aralarında bazı büyük şehirlerinin de bulunduğu 22 şehirde kaynağı belirsiz telefon ile bomba ihbarları yüzünden 45 bin kişinin tahliye edildiği, bugün ise 17 şehirde 190 binaya yönelik ihbarlar yapıldığı ifade ediliyor. Şu ana kadar yapılan bütün bomba ihbarları asılsız çıktı.


Rusya'dan Alınan S-400'ler Akıncı Üssüne Kurulacak Rusya: ABD, PYD'nin Önünü Açmak İçin Bize Saldırdı
Dünya Beşik Gibi Sallanıyor! Meksika'dan Sonra Japonya ve VAnuatu'da da Deprem Oldu Maria Kasırgası, Porto Riko'yu Yıktı Geçti!