Son Dakika Haberleri: Moskova'daki Elçiliklere "Beyaz Toz" İçeren Zarflar Gönderildi

Moskova'daki Elçiliklere "Beyaz Toz" İçeren Zarflar Gönderildi

8 gün önce

Rusya'nın başkenti Moskova'da bazı büyükelçiliklere içinde beyaz toz bulunan zarfların gönderildiği bildirildi.

Moskova'daki Elçiliklere
Rusya'nın başkenti Moskova'da bazı büyükelçiliklere içinde beyaz toz bulunan zarfların gönderildiği bildirildi.

Moskova Emniyet Müdürlüğünden Rus haber ajansı RİA Novosti'ye yapılan açıklamada, başkentte bulunan bazı büyükelçiliklere içinde beyaz toz bulunan zarflar gönderildiği belirtildi.

Emniyet yetkililerinin zarflara el koyarak araştırmalara başladığına dikkat çekilen açıklamada, ilk belirlemelere göre zarfların içinde zararlı bir maddeye rastlanmadığı kaydedildi.

Zarfların hangi büyükelçiliklere gönderildiğine ilişkin herhangi bir bilgi verilmedi. Adlarının açıklanmasını istemeyen bazı kaynaklar, söz konusu zarflardan birinin Hollanda Büyükelçiliğine gönderildiğini iddia etti.

 Türkiye'nin Moskova Büyükelçiliğine ise şüpheli zarf gönderilmedi.

Son günlerde ABD Başkanı Donald Trump'ın en büyük oğlu Donald Trump Jr.'ın eşi ve Londra parlamentosu da dahil olmak üzere çok sayıda yere içinde beyaz toz bulunan zarflar gönderilmişti.Akkuyu Nükleer Santrali'nin Temelini Erdoğan ve Putin Atacak Ardahan'da Bulunan Yarbayın Cenazesine Rusya'dan Sonra Polonya da Talip Oldu

Ailesinin Servetine Konabilmek İçin Kiralık Katil Tuttu, Uyanık Baba Planları Bozdu Gutalı Kız Katliama Böyle İsyan Etti: Ey Beşar Senin Çocukların Yok mu!