Son Dakika Haberleri: Motosikletli Kurye, 2 Çocuğun Bulunduğu Bebek Arabasına Hızla Çarparak Yola Savurdu

Motosikletli Kurye, 2 Çocuğun Bulunduğu Bebek Arabasına Hızla Çarparak Yola Savurdu

8 ay önce

Fatih'te Suriyeli motosikletli kurye, içinde 2 çocuğun bulunduğu bebek arabasını hızla çarparak yola savurdu. Kazada 4 yaşındaki çocuk yaralandı.

Fatih'te Suriyeli bir moto kurye içinde 2 çocuğun bulunduğu bebek arabasına çarptı. Kazada çocuklardan birinin hafif yaralandığı öğrenilirken o anlar kameralara yansıdı.

BEBEK ARABASINA HIZLA ÇARPIYOR

Fatih Fevzipaşa Caddesi üzerinde bulunan yaya geçidinde meydana gelen olayda, Libyalı bir anne biri 2 diğeri 4 yaşında olan iki çocuğuyla birlikte yolun karşısına geçmek istedi. Bu sırada hızla gelen Suriyeli moto kurye çocukların içinde bulunduğu bebek arabasına çarptı. Kazada 4 yaşındaki çocuk yaralanırken 2 yaşındaki çocuk ve annesi yara almadan kurtuldu. Tedavisinin ardından taburcu edilen çocuğun durumunun iyi olduğu öğrenilirken moto kurye ise gözaltına alındı.

BEBEK ARABASI YOLA SAVRULDU

Kaza anı çevredeki güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde hızla gelen moto kurye yaya yolunda bebek arabasına çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle bebek arabası yola savruluyor.


YORUMLAR


İstanbul'un Göbeğinde Uyuşturucu Satıcılarının Partisine Baskın Düzenlendi Şırnak'ta Yapılan Aşiret Düğününde Halay ile Türkiye Haritası Oluşturuldu

Son Dakika! İran Dini Lideri Hamaney, Ahvaz Saldırısıyla İlgili Üç Ülkenin Adını Verdi